in , , ,

Австралія, якої ви ще не бачили — наших 30 світлин це доведуть

Нам на біду, в Австралії живуть не лише гостинні аборигени, кльові кенгуру й милі коали. Нижня Земля видається найнебезпечнішою країною на світі, яку б годилося перейменувати на “Незвідана Земля”. Значною мірою тому, що прославилася вона надзвичайно небезпечними створіннями, дикими істотами, які населяють її. Від таких “мешканців” хочеться якнайдалі накивати п’ятами й нізащо більше сюди не повертатися.

Ми в Тутка хочемо вас переконати в тому, що Австралія — страхітлива країна. Тримайте добірку тварин, які мешкають на Нижній Землі.

1. Звисає з даху. Сіроголовий крилан догори дриґом, гігантський кажан родом з Австралії

Бетмен — ошатний і ввічливий. Він обсох на сонці та полетів ще задовго до настання ночі. Нормальний, просто мокрий.

Якщо згадувати про нічні жахи та огидних плазунів, Нижня Земля усіх переплюне. Тут проживає все — від велетенських павуків до здоровенних змій, нещадних крокодилів, отруйних восьминогів та огидно великих черв’яків. Важко заперечити ще й те, наскільки всі ці звірятка небезпечні.

2. Австралійські ящірки

В країні живе понад 170 видів змій, 100 з яких — отруйні. Однак це ще не найгірша новина: Австралія прихистила 21 із 25 найстрашніших змійок у світі. Від укусів змій тут помирає від 2 до 4 осіб щороку, але в Азії ситуація значно гірша: від нещасних випадків “спілкування” з цими плазунами тут гине до 11 тисяч людей кожного року.

3. Тим часом в Австралії

Оливковий пітон (Liasis olivaceus), найбільший пітон Західної Австралії, обідає австралійським прісноводним крокодилом (crocodylus Johnstoni).

Гаразд, гримучі змії не змусили кричати чи панікувати — як щодо павуків? Австралію вважають домівкою понад 2400 різних видів глитаїв. Серед них — смертоносний сіднейський лійкопавутинний павук. Після укусу останнього людина може померти за 15 хвилин. Цей членистоногий очолює списки найстрашніших павуків світу, він часу не гає і з жертвою не панькається: побачите такого — втікайте з усіх сил.

4. Хочете вірте, хочете ні, цей павук — один з найменш небезпечних в Австралії

Цього павучка звуть павуком-мисливцем, часто мешкає в домівках людей та садах Австралії. Насправді він добрий і милий, повністю безпечний, нехай вас не лякають його розміри. Мисливці вас не вкусять, якщо їх, звісно, не провокувати, вони не отруйні та навіть допомагають по господарству — тарганам від них не сховатися.

Вважайте його ручним домашнім улюбленцем. Не порушуйте кордонів його ареалу, дайте вільно рухатися — і тваринка вам за це віддячить.

І справді, було б помилкою сказати, що кожен павук на цьому континенті таїть для вас небезпеку. На щастя, лише 50 видів австралійських членистоногих — отруйні. Не варто забувати, що глитаї — наші друзі, вони контролюють популяції комах. Розуміємо, що такі цифри не зменшать страху перед цими тваринами, тому людям з арахнофобією радимо уникати відвідин Австралії, поки не мине їх страх, і для літньої відпустки обрати інші краї.

5. Ти хоч штангу деколи піднімаєш, бро?

Тим часом акули пожирають щороку до 2 людей, тоді як крокодили вбили 14 людей за 2005-2014 рік, а за попередній 2004 стали винуватцями аж 33 смертей. Проте небезпека в Австралії — не лише у тваринах: на континенті ростуть 10-кілограмові соснові шишки, які можуть впасти на голову, як і град, завбільшки з тенісний м’ячик. Тому в Австралії треба бути дуже пильним, або взагалі сюди не приїжджати.

6. Шишка дерева араукарії. Падаючи, ледь не вбила людей

Не дивно, що мисливець на крокодилів Стів Ірвін, наш улюблений зоолог та один із найсміливіших вчених на світі, помер саме на цьому континенті: небезпека чигає тут на кожному кроці та ти не знаєш, від якої тварино чекати біди.

7. Павуковий іній. Передмістя Вікторії, Австралія

8. Пані та панове — гребенястий крокодил (Crocodylus porosus)

Я сам родом з міста Дарвін, Австралія, і наша річка кишить такими монстрами. Цього красеня ми кличемо Ніфті, він має понад 6 метрів довжини.

9. А тим часом в Австралії…

10. Кохана, на нашому жучкові — хлопчик

11. Цього велетенського червоного слимака ви знайдете лише у віддаленому лісі, поблизу неактивного вулкана

12. А ви знали, що жаби в Австралії їдять змій?

13. Обережно: не наступіть на волохатих гусениць

14. Велетенський черв’як, Квінсленд, Австралія

15. Дивіться на кожен бік знаків під час прогулянок по Австралії

Обережно: гримучі змії

16. Моя мама і дівчина знайшли “оце” сьогодні на пляжі

Оце було знайдене у Брумі, Західна Австралія, і скидається воно мені на анемону. А якщо бути точним, це — озброєна чи смугаста анемона. Дуже отруйна тварина, її укус болить до місяця часу.

17. Чому в Австралії треба завжди перевіряти взуття

18. Звична картина — виживання в Австралії

19. Синьокільчастий восьминіг (дуже отруйний) на руці людини

20. Австралія. Тут навіть град може вбити вас

21. Вітаємо вас в Австралії — тут навіть комахи завбільшки як невеличкі ссавці

22. І туалети тут теж завжди перевіряйте

23. На задніх дверях будинку мого друга. Таке буває лише в Австралії, правда?

24. Природо, ти жахлива

Термітник на півночі Австралії

25. Я на кухню сьогодні не піду. Хай він щось приготує!

26. Мухи тут ще гірші, ніж павуки

27. Кожної зими чорні багатоніжки забирають собі південь західної Австралії

28. Приїхав на заправку? Будь обережним — померти можна несподівано

29. Жабки їдуть на пітоні

30. Загиблого кита наповнили гасом і готуються підірвати

За матеріалами

Сподобалось?

16 стильних лайфхаків для жінок плюс-сайз

15 суттєвих помилок у прибиранні, від яких дім стає ще бруднішим