in ,

Безцінний дар Матінки-Природи: Травка, яка лікує сотні хвороб

Дуже ефективна трава проти вірусів грипу, стрептококу, кандидозу!

Мова про всім відомий чебрець (ще одна назва рослини), гарний антисептик, спазмолітик, природний антибіотик, засіб з відхаркувальною, противірусною, бактерицидною і фунгіцидною дією. Чебрець знищує хвороботворні мікроби, стимулює захисні сили організму, очищує від шлаків, підвищує його стійкість до інфекцій, стимулює утворення лейкоцитів.

Навіть при 1:1000 розведенні ефірної олії чебрецю вона все ж здатна знищувати стафілокок. Здатність вбивати бактерії, антисептична дія робить чебрець важливим інгредієнтом в засобах для дезінфекції шкіри рук в медицині (для хірургів). Ця ефірна олія — одна серед тих нечисленних, що здатні знищити до 90 відсотків хвороботворних мікроорганізмів за 3 години під час випаровування.

Чебрець отримав свою назву завдяки чудовому аромату (латинська назва “thymus” походить від давньогрецького слова, яким означували запашні речовини).

Для нашого здоров’я: користь чебрецю

Найчастіше цю рослинну сировину застосовують для лікування інфекційних респіраторних недуг. Цей дієвий засіб дезінфекції чинить лікувальну дію при кашлях (сухому і вологому, кашлюку, бронхіті), ларингіті, запаленнях горла, астматичних явищах, інфекційних патологіях носової порожнини.

Ефірні олії чебрецю чинять відхаркувальну дію, розріджують мокротиння, пом’якшують слизову. Місцево діючи на органи дихальної системи, ефірна олія з чебрецю дає гарний лікувальний ефект.

Вдихання олійки рослини призначається при інфекціях носової порожнини, бронхів, запаленні горла, інфекційних захворюваннях ясен і ротової порожнини застосовують полоскання з додаванням кількох крапель олії. Для вдихання беруть дуже малі кількості, інакше можна викликати зворотну дію. Від кашлю також приймають внутрішньо 1 краплю ефірної олії з ложечкою меду, і запивають теплим чаєм.

Ароматна трава допомагає від депресії, справляється з постійною втомою, слабкою концентрацією уваги, відновлює після хвороби сили. Крім того чебрець покращує пам’ять, налагоджує потік крові в організмі і внормовує знижений тиск.

Перерахуємо застосування чебрецю:

  • Від запалення слизової піхви (вагініту) і кандидозу;
  • Проти грибка нігтів;
  • Знищує паразитів;
  • Для знезараження рук в складі різних розчинів;
  • від інфекцій сечовивідної системи (м’яка сечогінна дія);
  • допомагає при укусах комах (олія в розведеному або перемеленому вигляді);
  • покращує стан шкіри і волосся (тоніки, лосьйони);
  • гарячі примочки з чебрецем знімають м’язовий біль, призначаються при подагрі, радикулітах, артритах, спортивних травмах;
  • стимулює слабкі виділення при місячних (прийняття ванн з маслом чебрецю).

Одновідсотковий розчин чебрецю розвести у воді і можна носити з собою як антибактеріальний засіб, використовуючи в дорозі, в поході або подорожі. Також відомий факт: тимол (речовина, яка є в тим’яні) підсилює приплив крові до поверхні дерми, що сприяє швидкому загоєнню ранок.

Пряний аромат чебрецю відлякує комах.

Ми звикли використовувати чебрець як приправу на кухні або добавку до чаю, але його лікувальні властивості безсумнівно також заслуговують нашої уваги.

А чи ви користуєтеся чарівними властивостями цієї рослини?

Всі фото з відкритих джерел

Сподобалось?

8 липня – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Іменини, традиції, заборони, прикмети та визначні події

20+ речей, які вважаються загальновизнаною істиною, а насправді – неправдиві