in , ,

Безкомпромісний метод дати відсіч неввічливим людям

Будь-яка жінка хоч раз в житті чула у свій бік непристойні коментарі або пропозиції з боку знайомих, колег, керівництва чи просто незнайомців. Хізер Томпсон Дей, письменниця і викладачка з Денвера, розповіла в мережі, як поставити на місце тих, які жартують про короткі спідниці або особливості жіночої фігури.

Нам в Тутка сподобався цей безкомпромісний метод дати відсіч неввічливим людям, і ми ділимося сьогодні ним з вами.

Зважаючи на те, що за кілька тижнів допис жінки у Твіттер вподобали більш як 550 тисяч осіб, а поширили – понад 130 тисяч, можна припустити, що проблема злободенна й вимагає негайного вирішення.

Хізер підкреслила, що чинити так їй радив батько. «Він сказав мені: “Ніколи не смійся. Вони будуть сприймати твій нервовий сміх як згоду з тим, що вони кажуть. Замість цього вдавай, що ти не розумієш сенсу жарту, і дивись, як вони пояснюють тобі, чому ти маєш сміятися”. Відтоді я так і роблю».

У коментарях під дописом інші дівчата написали Хізер слова підтримки й захоплення та поділилися своїми історіями й прийомами боротьби з недоречними коментарями.

Одна жінка вирішила, що Хізер вчинила неправильно і реагувати на недоречні коментарі не потрібно було. І тоді інша користувачка дала їй гідну відповідь.

А як ви даєте відсіч тим, хто під виглядом жарту виявляє вам неповагу?

Сподобалось?

Жінки діляться секретами, які звички чоловіків їх дратують більше, ніж скрип пінопласту

Люди, які знають, що таке невдача, поділилися своїми історіями