in ,

«Часу майже немає!» – важливі істини від 50-річної жінки

19 основних істин, якими я хочу поділитися з жінками, які ще молоді та повні енергії.

Ви знаєте, з жінкою, коли їй виповнюється 50, відбувається щось незвичайне. Можна назвати це переломним моментом: пелена спадає з очей, і ви нарешті чітко бачите, що дійсно важливе в цьому житті. З’являється розуміння того, що ви на цій грішній землі вже півстоліття. Часу майже не залишилося! Вас охоплює відчуття повної свободи, ніби ви щойно досягли повноліття.

50 – це можливість безжалісно проаналізувати своє життя. Де ви досягли успіху, а де ви зазнали невдачі? Що ви хочете змінити у своєму житті зараз, щоб цікаво провести час, який вам залишився?

Озираючись назад на моє 20-річчя, 30-річчя і 40-річчя, я шкодую, що там не було мудрої та дорослої жінки, яка б запропонувала мені карту створення життя, повного радості, сенсу і творчості. Зізнаюся, така карта заощадила б мені купу часу, я б перестала хвилюватися через дрібниці.

Отже, 19 основних істин, якими я хочу поділитися з жінками, які ще молоді та повні енергії.

Ви повинні стати для себе пріоритетом

По-перше, для власного благополуччя. По-друге, у вас з’явиться набагато більше енергії для допомоги іншим людям. Жінка несвідомо бере на себе роль опікуна, що часто негативно позначається на її стані. Запам’ятайте, що праця собою — це не егоїзм. Це необхідність, якщо ви хочете проводити багате і плідне життя.

Займайтеся спортом!

Здоровий спосіб життя — це дійсно важлива річ. Більшість з нас досі постійно піддається стресу. Статистика свідчить, що 95% захворювань пов’язані зі стресами. Навантаження, харчування, відсутність шкідливих звичок — все це база здорового способу життя. Коли ви будете дотримуватися основних рекомендацій, то здивуєтеся, наскільки продуктивнішим, позитивнішим і здоровішим стане ваше життя. Ви будете почуватися набагато краще.

Оточіть себе друзями і близькими, які підтримують і люблять вас

Скільки разів за своє життя ви були змушені вислуховувати потік непотрібних негативних одкровень від подруги або колеги? Засудження, плітки, енергетичний вампіризм — все це негативно позначається на вашому житті. Заберіть зі свого життя “токсичні” стосунки. Той, хто не любить і засуджує вас, повинен бути на достатній відстані, а краще з такою людиною взагалі припинити спілкуватися. 5 ваших найближчих друзів — це дзеркало того, що ви дійсно думаєте про себе. Переконайтеся, що друзі поділяють ваші цінності.

Навчіться казати «ні»

Це важко, я знаю. Багато жінок звалюють на себе додаткові завдання на роботі, допомагають зі шкільними проектами своїх дітей, беруть на себе відповідальність у стосунках з чоловіком і розв’язують проблеми своїх друзів. Буде потрібно попрактикуватися в тому, щоб автоматично не відповідати “так”. Але після кількох перших разів ви навчитеся відповідати “ні” впевнено і сміливо. Ви здивуєтеся, як це сильно звільнить ваш графік. Ви одержите життєву енергію на ті справи, якими ви дійсно хочете займатися.

Заберіть “я мушу” зі свого лексикону

Коли ви захочете сказати речення, що починається з цієї фрази — зупиніться і дайте собі питання “чому”. Люди, які постійно розповідають про свої плани і бажання, рідко почуваються задоволеними і спокійними. Замініть “я повинен” на “я хотіла б”, “я вибираю”. Впевнена, результат вас здивує!

Нейтралізуйте негатив

Постарайтеся замість постійних негативних думок думати про хороше. Жінки витрачають так багато сил на самоприниження: “Чи достатньо я розумна? Як на мені жахливо сидить ця сукня! Треба схуднути!”. Коли ви чуєте внутрішнього критика, скажіть йому: “Все зі мною гаразд. Я художник свого життя!”. Це може звучати сумнівно, але я з упевненістю можу сказати, що ця проста фраза дійсно може допомогти — сотні дівчат розповідали про вражаючі результати таких слів. З їх плечей ніби впав важкий вантаж.

Любіть і приймайте себе

Ви ще, можливо, не вірите в це, але ви красива. Правда! Починайте щоранку день із фрази: “Я люблю себе. Доброго ранку!”. Прозвучить банально, але чим більше ви це робите, то тим більше ви починаєте цінувати себе. Ви будете здивовані результатами цієї простої вправи вже через кілька тижнів.

Практикуйте подяку

Вона займає буквально 5 хвилин щодня. Сядьте вранці з ноутбуком і швидко напишіть список того, за що ви вдячні цьому світу. Все, що спадає на думку. Щоб одержати віддачу від вправи, дозвольте собі дійсно відчути вдячність. Наприклад, якщо ви випили чашку ароматної свіжої кави, то відчуйте подяку до людини, яка її зварила.

Займайтеся самосвідомістю

Зустріньтеся самі з собою: який у вас настрій, які мотиви ваших дій, які потаємні бажання у вас є? Якщо ви хочете жити повноцінним і плідним життям, то потрібно постійно давати собі запитання. Перевіряйте, які емоції ви відчуваєте. Якщо це негатив, то з’ясуйте, чому він виникає і як це виправити. Крім того, не забувайте виділяти час на задоволення, радість і творчість. Цей позитивний досвід відіб’ється на вашому житті найкращим чином.

Візьміть відповідальність за життя на себе

Не звинувачуйте зовнішні обставини та інших людей. Це лише породжує ще більший гнів і розчарування. Коли все йде не дуже гладко, скажіть собі: “Я несу відповідальність за своє власне життя. Я сам вибираю, що і як зробити”.

Вірте в свої власні здібності

Коли ви повірите, що у вас є сили і здібності, щоб створити життя, про яке ви мрієте, ви будете здивовані швидкими змінами. Ви зрозумієте, що маєте необмежену владу, яка буде надихати вас на зміни. Вихід є практично завжди і ви в цьому переконаєтеся.

Припиніть хвилюватися, що думають інші люди про вас

Дівчаток навчають з самого дитинства, що їм потрібна думка і схвалення збоку. Якщо ви теж цього потребуєте, то зараз саме час це змінити. Витрачати сили на чужу думку — це дуже нерозумно. Таке заняття не тільки виснажує вашу енергію, а й приховує кращу частину вас самих. Коли ви ловите себе на власній невпевненості, то згадайте, що найголовніше — це ви самі, а не думка інших людей.

Вчіться краще слухати інших

Ви завжди дізнаєтеся щось новеньке, якщо будете більше слухати, а не говорити. Це може бути розмова зі старою подругою, незнайомцем, членом сім’ї або партнером по бізнесу. Навчіться мистецтву слухати і давати обмірковані запитання. Ставши прекрасним слухачем, ви зможете встановити ближчі та глибокі зв’язки з людьми. На вас чекають цікаві розмови, а мозок буде в тонусі.

Не забувайте дивуватися і бути новачком

Ми живемо в культурі, яка приділяє першочергову увагу компетентності і продуктивності. Хочете жити багатим, творчим і веселим життям? Тоді займайтеся чимось новеньким. Навіть там, де у вас є досвід, завжди можна навчитися чогось нового. Відпустіть свій перфекціонізм, щоб стати експертом в чомусь новому. Це відкриє для вас багато можливостей.

Практикуйте прощення

Багато людей живуть з глибокою образою і болем всередині. Навіть якщо перед нами вже сотню раз вибачилися. Не критикуйте інших, не робіть гнівливі коментарі цим людям. Навіть подумки. Те, що ви відчуваєте щодо інших, є відображенням вас самих. Скажіть собі “відпусти” і ви будете здивовані, як швидко ваше почуття гніву розсіється. Коли всі внутрішні образи підуть, то ви відчуєте прилив позитивної енергії. У ваше життя прийде полегшення і співчуття.

Розвивайте свій творчий потенціал

Наша культура передбачає, що тільки дуже маленький відсоток жінок може займатися творчістю. Це не правда! Ви народилися з творчістю в крові: це ваше право за народженням. Знайдіть способи, щоб реалізувати свій творчий потенціал. Ви, наприклад, можете зайнятися садівництвом і в’язанням.

Проводьте час на природі

Природа є одним з найбільш оптимальних методів зняти стрес, очистити розум від безладу. Прогулянки в лісі або поруч з озером підштовхнуть вас до творчості. Ви відчуєте благополуччя і спокій. Навіть якщо у вас є лиш 20 хвилин в день, щоб погуляти, то ви все одно відчуєте природне диво. Ваше життя зміниться в кращий бік.

Створюйте життя Вашої мрії

Навіть якщо ви не впевнені в собі й ваш досвід не такий вдалий. Істина така: вірте в себе і дійте! Ви знайдете спосіб створити незвичайне життя. Не дозволяйте нікому говорити вам інакше.

Не сприймайте себе занадто серйозно

Життя — це парадокс. З одного боку, жити осмисленим життям — серйозна справа; з іншого боку, не дуже. Веселіться, смійтеся, будьте грайливими. Це допоможе вам розвинути легкі стосунки з іншими людьми. Після того, як ви добре посмієтеся, то ваш день буде вдалим!

Фото з відкритих джерел

Сподобалось?

14 points
Upvote Downvote

19 користувачів мережі, які випадково розгадали таємниці нашого світу

20 фактів, які ніяк не вийде вкласти в звичну картину світу