in , , ,

Чесні твіти від мамусь і татусів, які проллють світло на справжнє батьківство

Якщо ваш малюк затих довше, ніж на кілька хвилин, ви майже напевно знаєте, що сталося щось надзвичайне. Герої цієї статті вже точно наповнилися батьківською мудрістю і готові поділитися нею зі світом. Так що пристебніться і приготуйтеся відправитися в подорож дивовижним світом батьківських буднів.

Ми в Тутка вибрали 17 дотепних твітів від уважних батьків.

17.

Ніхто не каже стільки коментарів, скільки дитина, яка зайшла у громадський туалет разом з мамою.

16.

Тільки я можу зрозуміти свою дитину.
Вона: “ЛМРІЛМОАЛВРМЛМДДВ”.
Я: “Гаразд, я дам тобі шматочок ковбаси через хвилинку”.

15.

Моя дитина витратила 5 хвилин на те, щоб пояснити, що вона не може використовувати свою уяву, адже вона віддала її іншій дитині з дитячого садочка в обмін на фруктові смаколики. Добре, друже.

14.

Якщо ви відкриєте плитку шоколаду посеред безлюдного лісу, як швидко поруч із вами опиняться діти і запитаєте, що ви їсте?

13.

Немає нікого активнішого, ніж дитина через 30 хвилин після того, як ви зателефонували у школу і повідомили про її хворобу.

12.

Я хочу, щоб моя 13-річна дитина розуміла, наскільки важлива чесність. І одночасно, “їй тільки 12 років” коли ми купуємо білети в кіно.

11.

Щойно почула, як мама каже своєму новонародженому, котрий плаче: “Все добре, ми впораємось. Нам тільки 8-й день”. Чесно кажучи, нам 3 598-й день і ми все ще намагаємось впоратись.

10.

Уявіть, що залишилось 5 хвилин до кінця найдовшого фільму, і тут все починається спочатку, тому що якусь його частину забули. Ось так мій син розповідає історію.

9.

Як тільки ви відправляєте своїх дітей гратись в іншу кімнату, не хвилюючись за те, що вони помруть, починається друга глава вашого життя.

8.

Минулої ночі вкладала свого синочка спати. Йому 4 роки. Обняла і сказала: “Я так сильно тебе люблю”, а він відповів: “Окей, до завтра”.

7.

Я до того, як завести дітей: “Ніколи не буду брехати своїм дітям”. Я з дітьми: “Я щойно розмовляла зі святим Миколаєм, черепашками-ніндзя та Людиною-павуком, і вісі вони погодились, що якщо ти не одягнеш чобітки, їм доведеться приспати ще одного єдинорога”.

6.

Їдемо в машині з дитиною 7-ми років.
Вона: “Мам, хто це співає?”
Я: “Pink Floyd”.
Через 5 хвилин
Вона: “А це хто співає?”
Я: “Все ще Pink Floyd, друже”.

5.

Ми з дружиною повідомляємо одне одному про те, що йдемо в туалет. Але це просто такий спосіб сказати “Я не наглядаю за дітьми, тому якщо вони помруть протягом наступних 4-х хвилин, це твоя провина”.

4.

3 речі в житті неминучі: смерть, податки і маленька дитина, яка хоче в туалет через секунду після того, як ви зайшли туди, де немає туалету.

3.

Моя 2-річна дитина стояла на відстані 10 см від мого обличчя, доки я справляла нужду, а потім поплескала мене, коли я змила. Якщо вам необхідна така підтримка, малюк — це саме той, хто вам потрібен.

2.

Привіт, я мама. Ви можете знати мене за такими хітами як: “Я думала ти вже не граєшся” чи “Будь ласка, не плюй на свою сестру”, чи “Чому в холодильнику брудні шкарпетки?” І ще — “Не вийшло з мене мами, тому просто почекай, поки твій тато повернеться додому”.

1.

Я просто скаженів, коли стояв у заторі, а мій 3-річний син сказав: “Все що тобі потрібно зробити — це заспокоїтись та пропустити машини”. Що ж, тепер у мене є психотерапевт.

А у вас є свої історії про батьківське життя?

Сподобалось?

Як правильно поводитися під час розпродажів й не робити необдуманих покупок

20+ цинічних життєвих істин