Чи можна довіряти людині – розглядаємо дрібниці, які вкажуть на це

Здавалося б – незначні ознаки, проте вони дадуть змогу побачити, як в тій чи иншій ситуації буде поводитися людина.

Дрібниці! Не варте уваги, несуттєво. Так десь приблизно кажуть люди і намагаються не звертати уваги на дрібниці. Люди жартували, коли Левенгук винайшов мікроскоп – що ви кажете, то там щось дрібне кишить?! До чого тут холера і чума? А, власне, оті маленькі “комашки” і викликають ці страшні хвороби. А казали – малюсінькі…

Цікаве
Loading...

Маленькі вчинки відіграють вирішальну роль

Уявіть ситуацію: людина відмовилася від бізнес-співпраці з потенційним партнером. Арґументувала: остання персона постійно і систематично, щоразу на 10 хвилин запізнювалася на зустрічі.

Візьміть до уваги другу причину – сміх та й годі: остання особа, потенційний партнер, щоразу, коли його запитували: “Котра година?” відрікав: “Рівно шоста”, хоча годинник у нього на руці показував за три хвилини шоста. Годинник казав одне, а він заокруглював до иншого. Він казав неправду, прибріхував. А одного разу, позичивши в аеропорту гроші купити води, так їх і не віддав.

Здавалося б, яка дурниця – відмовитися від співпраці через такі дрібниці. Проте той чоловік був вмілим бізнесменом, через нього проходили великі суми грошей. Тому й керував великим бізнесом – бо звертав увагу на дрібниці. Він не зосереджувався на чистоті мундира солдата – який стосунок має одяг до бойових звитяг?

Так перевіряють людину: як вона вміє і чи вміє взагалі цінувати матеріальне і нематеріальне майно, любов, віру, таємницю, любов, дружбу… Через такі не суттєві ознаки маємо змогу розгледіти, чи людина до копійки залишиться чесною у грошових справах? Чи збереже інформацію і нікому її не вибовкає, чи зможе не підвести в найскрутнішій ситуації?

Недавно прочитали цікаву історію – як обирали на відповідальну місію майбутніх космонавтів.

Якось на рибалку зібралася групка чоловіків – претендентів на фах космонавта. Встановили собі правило: відпускати на волю рибок, довжина яких була меншою від 30 см – нехай росте молодняк! Їм роздали лінійки – вимірювати довжину рибин. Один із претендентів спіймав невеличку рибинку. Він і так вимірював, і так, проте не відпустив у воду, а кинув до сачка з виловом. Гадав – вона досить велика. Його не взяли до космонавтів, тестування він провалив.

Бачимо – такі незначні вчинки свідчать про те, що людині не варто довірити політ поза межі Землі чи керівництво великим бізнесом. Якщо говоримо про велику довіру – беріть до рук лінійку, мікроскоп, аптекарські ваги. У звичному житті можна забути віддати 100 гривень, запізнитися, щось не додати. Проте іноді довіра – питання життя і смерті. Або таємниці… в таких ситуаціях озброюйтеся вагами, зважуйте “до грама” і звертайте увагу на дрібниці. Навіть на мікроби.

Автор Анна Кір’янова

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close