in , , ,

Чим більше часу ви проводите з мамою, тим довше вона проживе

А ви вже дзвонили матері?

Проводити час з літніми батьками – дуже важливо. Такого висновку дійшли вчені з Університету Каліфорнії (Сан-Франциско).

Вони провели відповідне дослідження, в якому взяли участь 1600 дорослих людей, їх середній вік – 71 рік.

Довше за інших прожили люди, оточені увагою і любов’ю близьких. Таких виявилося 14%.

Одинаки потрапили в окрему групу. Впродовж подальших 6 років 23% респондентів, що страждають від самотності, померло.

“Потреба, яку ми проносимо в собі крізь усе життя, дуже проста: ми хочемо мати значення хоч для когось. І з роками воно не йде”, – говорить автор дослідження Барбара Московіц.

Звичайно, на тривалість життя впливають здоров’я людини та інші чинники. Але самотність також вкрай негативно позначається на літніх людях. Чим старшими Ви стаєте, тим більше потребуєте приємної компанії!

Проте діти все менше часу приділяють батькам – у них своя сім’я, робота, проблеми, турботи і обов’язки.

При цьому батькам не обов’язково бачити вас щодня. Їм важливо бути в курсі ваших новин, всього, що відбувається у вашому житті. Подумайте ось про що

Ваша увага й турбота дає їм почуття захищеності. Батькам важливо знати, що вони, як і раніше, вам потрібні. Візьміть телефон і зателефонуйте їм, щоб розповісти, як пройшов ваш день. Дізнайтеся, як провели день вони.

Підтримувати зв’язок з батьками важливо не лише для них, але і для вас: вам потрібна їхня мудрість, поради, історії. Запросіть їх на вечерю або самі зайдіть у гості. Поставте себе на їхнє місце – адже зовсім скоро і ви опинитеся в такому ж становищі.

Для батьків ви назавжди залишитеся дитиною, навіть якщо вам під 40 років і ви займаєте пост керівника великої фірми. Вони ніколи не перестануть хвилюватись за вас.

75% батьків вказують, що у міру дорослішання дитини стосунки між родичами тільки покращуються. З підлітком порозумітись набагато складніше.

Мати живих батьків – великий подарунок. Зазвичай, його цінність ми розуміємо, коли назавжди втрачаємо найближчих людей. Не втрачайте часу. Спілкуйтеся з батьками якомога частіше – ніхто й ніколи не любитиме вас так, як ваші батьки!

Як часто ви спілкуєтеся з батьками? Ви робите це за власною ініціативою?

За матеріалами

Сподобалось?

Хочу порівняти знімки і показати вам різницю між двома світами, в яких ми живемо

11 добрих історій, від яких на серці стане трішки тепліше