Чоловік повертається додому і виявляє там справжній хаос. Коли він побачив свою дружину – він виявив це!

Ось що відбувається!

Чоловік повернувся з роботи і знайшов своїх дітей на вулиці, вони все ще були в піжамах, граючись у багнюці, з порожніми коробками з-під їжі. Двері машини його дружини були відкриті, як і вхідні двері у будинку, і ніяких ознак собаки.

Увійшовши в двері, він виявив ще більший безлад. Лампа була розбита, килим увесь у бруді. У вітальні голосно працював телевізор. Диван був засипаний іграшками та різними предметами одягу.

На кухні була гора немитого посуду, на столі розсипана їжа, двері холодильника широко відчинені, на підлозі розсипана собача їжа, розбита склянка лежала під столом, а невелика купа піску була розкидана біля задніх дверей.

Він швидко піднявся по сходах, переступив іграшки і купу одягу, шукаючи дружину. Він хвилювався, що вона, можливо, захворіла, або з нею сталося ще щось серйозніше. Його зустріла невелика цівка води, яка витікала з-під дверей ванної. Коли він заглянув всередину, він знайшов мокрі рушники та іграшки, розкидані по підлозі. Метри туалетного паперу лежали на купі, а зубна паста була розмазана по дзеркалах і стінах.

Коли він кинувся в спальню, він виявив, що його дружина все ще лежить в ліжку, згорнувшись калачиком і читаючи роман. Вона подивилася на нього, посміхнулася і запитала, як пройшов його день. Він подивився на неї з подивом і запитав: “Що тут сталось сьогодні”?

Вона знову посміхнулася і відповіла: “Ти пам’ятаєш як щодня, коли ти повертаєшся з роботи, ти запитуєш мене, що я роблю весь день”.?

“Так…”, – була його недовірлива відповідь.

Вона відповіла: “Ну ось, сьогодні я цього не робила”.

За матеріалами