Чому над стосунками краще працювати, а не постійно шукати “ту саму людину”?

Ще дитинства нас вчили, що ми мусимо знайти “ту саму людину”. Та наукою довели, що таке переконання неправильне. Тому сьогодні спробуємо змістити фокус із “пошуків тієї самої людини” до “роботи над стосунками”.

Тутка відшукав важливі моменти, чому варто залишитися з теперішніми партнерами, а не усе життя чекати на принца на білому коні.

У стосунках змінюєтеся ви двоє

Наші особистості настільки різняться, що іноді дивуєшся. Та в стосунках вони втрачають свій сенс: разом ми вибудовуємо такі спільні риси, які корисні для нас обох. Тому й говоримо про те, що варто залишитися з людиною, спробувати її зрозуміти, аніж все життя вештатися без пари, шукаючи ідеального партнера.

Ви бачите, наскільки щасливою стає людина поруч з вами, і самі перемінюєтеся, стаєте більш щасливими, намагаєтеся спільно розв’язати всі наявні конфлікти.

Різні особистості лише урізноманітнюють стосунки

Різні люди творять більш динамічні, неповторні й емоційні стосунки. Протилежності притягуються — інтроверти й екстраверти, сови і жайворонки, спокійні та імпульсивні тощо. Якщо це і прозвучить для вас складно, без різноманіття не буває гарних стосунків.

Одні пари ще більше притягуються через спільне проводження часу, інші — навпаки коли окремо. Навіть якщо у вас немає спільних інтересів, ви все ж можете бути разом і використовувати силу одне одного для підтримання емоційної близькості.

Бути разом — будувати ще більше любові й довіри

Якщо поруч з вами є людина, якій можна повністю довіряти, у вас з’явиться мотивація досягти будь-якої мети. З кожним роком стосунків на базі старих виростатимуть нові. Так і любов зростатиме, та і ви щодня ставатимете кращою версією вас попередніх, як і ваш партнер.

Навіть якщо все йде не так, як ви собі запланували, легше буде все виправити. З партнером, який вас розуміє, не лише мотивація зросте, та й відкриється більше можливостей, радості та навіть грошей ви зможете заробити більше. Цього неможливо буде досягнути, якщо ви обірвете стосунки посередині та будете шукати нового партнера. І знову доведеться будувати любов, довіру та повагу.

Здорове з’ясування стосунків веде до кращого спілкування

Маленькі суперечки — це не привід залишати все напризволяще. Кожна пара сперечається, якщо час від часу — то нічого страшного. Це — форма здорових стосунків.

Зрозумійте, що маленька сварка вам тільки на користь. Нею ви зможете розповісти про свої почуття, розкрити свою особистість, більше дізнатися про партнера. Та і сварка має свої межі, вона не має переходити у токсичну поведінку, фізичний чи психологічний аб’юз.

Ви вже знаєте всі сильні й слабкі сторони партнера

Нові стосунки — це заново починати розуміти особистість партнера, миритися з речами, які ви не розумієте, — хто ж не має негативних сторін? А зберегти стосунки — це вже знати, як працювати командою. Саме цією командою. З людиною, яку ти знаєш, легше долати труднощі. Між вами вже живе близькість, відкритість, любов, що треба буде заново будувати з новою особою.

Що оберете ви — боротися за старі стосунки чи розпочати нові? Напишіть нам в коментарях.

За матеріалами