Чому не вдаються сирники?

Коли мова заходить про сніданок, сирники не поступаються ні яєчні, ні грінкам, ні навіть каші. Однак, на відміну від всіх перерахованих вище варіантів сніданку, можуть бути і ситним десертом. Приготування просте до крайності: змішати, обкатати в борошні, обсмажити. Але занадто часто цього виявляється мало. Отже, чому не вдаються сирники?

Наша редакція Тутка провела невелике розслідування і з’ясувала: не вдаються вони через різні причини. Одні розвалюються, інші розтікаються, треті скидаються на ґуму, а четверті взагалі несмачні. Ділимося з вами тонкощами, які допоможуть уникнути будь-якого з цих результатів.

Чому сирники розвалюються

Якщо сир попався дуже сухий, кількість яєць потрібно контролювати з особливою ретельністю, адже саме вони є головною сполучною ланкою. Крім білка, сир скріплює борошно. Якщо сирники втрачають форму на сковороді та розпадаються, можливо, потрібно додати ще кілька ложок борошна.

Також страва може почати розтікатися. Це свідчить про те, що в ньому дуже багато цукру. Він розтоплюється і тече разом з сиром. Та ж сама ситуація буде, якщо викласти сирники на непрогріту олію. Якщо жоден з цих нюансів не видається вам відповідною причиною — біда в надто тонкому шарі панірування.

Чому сирники несмачні?

На смак сирників впливає і смак сиру, та і багато інших деталей, особливо сода, з якою часто можна переборщити. Тож краще взагалі замінити її на розпушувач.

По-друге, олія, на якій ми смажимо сирники. Ми всі звикли до традиційної рафінованої олії, та ви здивуєтесь, коли дізнаєтесь, що не менш смачними вони вдаються на смальці.

По-третє — достатня кількість солі, що в поєднанні з цукром дає ідеальний смак.

Щоб сирники не стали ґумовими твердими коржиками, варто пильнувати за пропорціями яєць і борошна. І, звичайно ж, найкраще ласувати ними теплими, свіжими, одразу зі сковорідки, адже потім вони змінюють свою консистенцію.

Чому сирники підгоряють?

Смажити їх потрібно на слабкому або дуже повільному вогні. Так вони пропечуться зсередини і не пригорять зовні. Однак якщо ви додасте до них надто багато цукру, вони також втратять свою структуру.

Отож тепер ви повністю озброєні й готові творити найкращі сирні шедеври! Додайте до смаколиків сухофруктів і родзинок, і смакуйте на здоров’я!

Всім смачного!

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами