in , ,

Чому потрібно спати в теплих шкарпетках?

Перші сліди використання шкарпеток віднаходять ще в давніх цивілізаціях Єгипту, Греції та Риму. Всупереч тому, що найпершим призначенням цього одягу є зігріти ваші ніжки та зробити носіння взуття більш комфортним, сон в шкарпетках позитивно відзначається на емоційному і фізичному здоров’ї.

Тутка подасть 5 причин, чому спати в шкарпетках — не потреба, а обов’язок!

1. Ви засинаєте швидше

Фото: freepik.com

Вірте чи ні, наука підтвердила, що в шкарпетках ми засинаємо швидше. Так ніжки зігріваються, посилають до мозку сигнал знизити температуру тіла і швидше заснути.

2. Попереджується хвороба Рейно

Захворювання виникає тоді, коли кров недостатньо добре циркулює організмом. Причиною цьому стають стреси і знижена температура. Спостерігається заціпеніння кінцівок, раптовий біль. Шкарпетки запобігають хворобі Рейно тим, що підтримують внутрішню температуру тіла і тримають ноги в теплі.

3. Теплі шкарпетки покращують загальний стан здоров’я

Фото: vectorstock.com, freepik.com

Сон в шкарпетках не лише знижує температуру тіла і забезпечує достатній кровообіг, ви ще й спите здоровішим сном. І довше можете відпочити уві сні. А більше сну — це більше сил, щастя, енергії кожного дня.

4. Попереджує припливи

Фото: vectorstock.com

Припливи спричинені головно гормональним дисбалансом, коли тіло не здатне врегулювати внутрішню температуру. Теплі шкарпетки вночі попереджують припливи, особливо під час менопауз: в цей період температура тіла особливо підвищена.

5. Пом’якшується шкіра п’ят

Носіння шкарпеток вночі допомагає при затверділих п’ятах або сухій шкірі. Нанесіть крем або зволожувальний лосьйон на ноги, одягніть на стопи шкарпетки — і нехай діються чудеса. Таку саму процедуру можна повторити і для рук, також одягнувши на них шкарпетки.

А ви спите у шкарпетках?

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

Сподобалось?

Смакота зі звичайної цибулі — за народним китайським рецептом

29 червня – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Іменини, традиції, заборони, прикмети та визначні події