Чому стосунки між парами часто закінчуються на 3-му з усіх 7-ми важливих етапів?

На думку психологів, справжня любов зароджується після проходження цих 7-ми етапів. Та, на жаль, більшість пар не “доживає” навіть до 3-го з них.

Тутка розповість, що це за важливі моменти становлення справжнього кохання і як його досягти.

Залежно від характеру партнерів, їх рівня прив’язаності одне до одного і глибини почуттів любов розвивається по-різному. Розглянемо 7 найважливіших етапів розгортання справжніх стосунків.

1. Квітково-цукерковий період

Між парою виникає та сама “хімія”, яка провокує метелики в животі. Триває до 18 місяців, і за цей час закохані знайомляться, пізнають одне одного, та звертають увагу лиш на хороші та позитивні риси. Гормони щастя створюють відчуття постійної ейфорії від кохання і в цей період досить важко приймати важливі рішення.

2. Перенасичення.

Почуття ейфорії потрохи згасає, закохані починають помічати одне одного такими, якими вони є, прагнуть самореалізації в парі — тут і виникають перші сварки. Мозок тверезо оцінює ситуацію, гормони вже його не захмарюють, і виникає перенасичення партнером, особливо якщо він постійно знаходиться поруч.

3. Відраза

Майже усі пари, які дійшли до цього стану, переживають відразу одне до одного. Вони втомилися від невпинних сварок і звинувачень, негативних сторін коханих, хочуть завершити замкнене коло і почати нове життя. Кохання саме тут і завершується — людям не вдається пройти цей етап та піти вперед. Разом.

4. Терпіння

Парадокс в тому, що сварки продовжуються й надалі, однак партнери вміють розв’язувати конфлікти й терпеливо зносити образи. Вони знають, що це — нормально, вчаться не зриватися на коханих і не намагатися їх переробити, а приймати такими, якими вони є. Згодом сварки переходять у стадію переговорів. Подружжя починає працювати над собою і робить мудрі висновки.

5. Повага

Це — найперша передумова до початку справжнього кохання, бо пара починає працювати на пару, а не на себе особисто: чоловіку подобається робити безкорисні вчинки для жінки, бачити її біля себе щасливою та усміхненою.

6. Дружба

Продовжує формування справжнього кохання: пара вже згладила всі гострі кути, налаштувала ритм життя. Вони вже досить вивчили характер одне одного, знають, як уникати сварок, не лаятися через дрібниці, вміти мирно виходити з конфлікту. Етап дружби може тривати навіть тоді, коли діти вже підросли.

7. Справжнє кохання

Настає саме після усіх 6-ти, і до неї приходиться болісно і довго йти. Вона не падає на голову, і саме в цей момент ти розумієш, наскільки любиш свого партнера, дітей, цінуєш все, що маєш.

А на якому етапі зараз ваші стосунки з коханими? Хто дійшов вже до останнього, 7-го етапу?

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел