Чому так багато розумних і розкішних жінок залишаються самотніми протягом багатьох років

Ви напевне не раз запитували свою розумну та розкішну подругу, чому вона самотня і не поспішає створити сім’ю. Вона може жартувати на цю тему, але корені проблеми набагато глибші. Все більше і більше красивих і розумних дівчат воліють не починати серйозних стосунків. Близько 50,2% американців не перебувають в стосунках, що становить приблизно 124,6 мільйони осіб, і у США нараховують більше самотніх, ніж заміжніх жінок.

Тутка вирішив вивчити цю проблему і знайти відповіді, чому так відбувається.

1. Сучасні жінки незалежні.

Жінки боролися за свої права і змінювали світ. Все більше жінок отримують робочі місця, вони знаходяться на однаковому або кращому рівні за чоловіків та стають незалежними. Їм більше не потрібно просити людей про допомогу з фізичною роботою, тому що вони можуть просто викликати відповідну службу і заплатити гроші. Й іноді це швидше, ніж чекати на чоловіка, щоб вирішити проблему.

2. Жінки починають більше поважати свою свободу і вільний час.

Тому тепер замість того, щоб після роботи в офісі готувати їжу вдома для чоловіка і численних дітей, жінки просто вважають за краще витрачати свій час на себе. Краще відвідати спа-салон, салон краси, шопінг або майстер-клас із саморозвитку, ніж піклуватися про дітей або прибирати за чоловіком.

3. Жінки стають більш емоційно стабільними.

Коли люди жартують про сильних самотніх жінок з кішками, це насправді не жарт. Жінки стали сильнішими, більш емоційно стабільними і більш освіченими. Сучасний світ дає їм приблизно такі ж можливості, як і хлопцям. Це впливає на їхню психологію. Ти не боїшся залишитися самотнім без засобів для існування. Ти краще чекатимеш на схожу до себе людину, ніж будеш ділити ліжком з чоловіком, якого не любиш чи не поважаєш.

4. Сучасні жінки почали любити альтернативні стосунки.

Сьогодні ми не боїмося показати свої переваги у стосунках. Ми можемо жити так, як вважаємо за потрібне, і ніхто не буде судити нас, як раніше, коли ми вибираємо партнера однакової статі чи маємо вільні стосунки. Насправді це призводить до того, що люди не одружуються, а просто живуть разом.

5. Сучасні жінки мають дуже високі стандарти.

Коли ви заробляєте свої гроші, маєте науковий ступінь чи навіть два, піклуєтесь про свою зовнішність і розвиваєтеся в інших сферах, ви очікуєте на людину, яка не опустить вас на нижчий рівень життя. Ви не можете прийняти людину, яка не цінує ваших зусиль. Не можна терпіти низькі стандарти, тому що вони не можуть принести вам кращого життя. Легше залишатися самотньою і продовжувати просто піклуватися про себе.

6. Чоловіки більше бояться зустріти красивих і розумних жінок.

Коли чоловіки бачать красиву, незалежну і розумну жінку, вони не хочуть робити перший крок, бо вважають, що ця дивовижна жінка не може бути самотньою. Плюс ніхто не бажає почути відмову. І більшість жінок ніколи не зробить першого кроку, тому що вони вже роблять досить багато самі у своєму житті.

7. Сучасні жінки більше не вірять у казки.

Так, рівень довіри жінки до чоловіка значно нижчий через сучасні стандарти та еру споживання. Ніхто не хоче мати розбите серце, і скільки історій ми чули про зради жінок? Ми дивилися фільми з дитинства, коли жінка є самостійною бізнес-леді, яка керує компанією або просто супер успішною на роботі взагалі. Сучасний світ дає нам актуальні пріоритети і ми приймаємо їх.

Чи є у вас неймовірна подруга, яка досі ще самотня?

За матеріалами