in ,

“Чому я живу саме так?” Люди відверто запитали про це Життя, і Воно їм відповіло…

Тутка пропонує подумати, розважити над цінністю життя. Як ми його проживемо залежить тільки від нас. Колись різні люди запитували Життя, чому вони так живуть. Перша людина спитала: Чому я так живу? Не життя, а одне розчарування… Життя відповіло їй: Твоє життя НАПОКАЗ! Треба ЖИТИ, а не ПРОЖИВАТИ! Ти будеш щасливою тоді, коли будеш справжньою.

Друга запитала таке: А чому я так живу? Безрадісно і сумно?

Життя сказало: Ти живеш не своїм життям. Не своїми радощами, мріями, почуттями. Знайди своє життя, коло спілкування, пісні, фільми, людину, роботу. Знайди своє омріяне існування! Тоді ти будеш щасливою!

Третя поцікавилася: А чому в мене таке життя? Я завжди хворію, не вилажу з болячок. Притягую всі нещастя на світі.

Життя озвалося: Ти живеш НАЗЛО собі, людям, світові. Ти ображена на життя, в серці твоїм панує ненависть і злоба. Почни жити на РАДІСТЬ людям, Богу, собі. І життя зміниться.

Четверта особа й собі не змовчала: А чому я так живу? Напруження і стрес постійно мене супроводжують… А ти не живи так, щоб щось комусь довести, пояснило Життя. Воно не теорема, та й люди не потребують твоїх пояснень. А ти навчишся жити, доводячи щось комусь. А де ж щастя? Ти маєш жити в АКСІОМІ щастя!

П’ята людина підключилася до розмови: А чому я так живу? Постійно змагаюся з кимось, борюся.. Відповіло Життя: Тому, що ти живеш ВСУПЕРЕЧ. Як той підліток, який протестує й бунтує проти світу. Жити треба ДЯКУЮЧИ за все, тоді життя налагодиться… А чому в мене таке життя? — не витримала шоста людина. Сумне й нецікаве…?

Життя відповіло: А ти чому, як риба в мул, сховалася від життя? Треба брати активну участь у ньому, тоді воно тебе не омине, не пройде повз. І ти будеш щасливою.

Нарешті сьома людина завершила розмову: А чому я так живу? Залежу від думки інших людей, невпевненою в собі…?

— Ти хочеш жити так, озвалося Життя, щоб тобі заздрили. А тобою мають захоплюватися. Твій приклад має надихати. Отоді ти знайдеш щастя в житті.

А про що б ви хотіли запитати у Життя?

Сподобалось?

Жіночі звички, які призводять до частих хвороб та погіршення зовнішнього вигляду

20 дивних діалогів, які ви не забудете і від яких вам буде дуже смішно