in , ,

Цілющий картопляний відвар — а ви що, його виливаєте?

В господарстві все пригодиться!

Ми в Тутка гарантуємо: після прочитання нашої статті ви не будете більше виливати картопляний відвар. Ще наші предки використовували його з різною метою. Ділимося з вами!

Як можна використовувати картопляний відвар?

Для обличчя

Зливши відвар з картоплі, процідіть його, перелийте в скляний контейнер. Потім на дві години поставте його в холодильник. Відвар з-під відвареної картоплі багатий крохмалем, калієм, вітаміном В12, електролітами. Він чудово підходить як омолоджувальний тонік для шкіри. Найкраще протирати ним обличчя ввечері після вмивання. Ефект стане помітним вже через два дні після початку використання.

Для волосся

Якщо у вас сухе, мляве або посічене волосся, ви можете мити його цією водою. Бажано використовувати воду з вареної картоплі для ополіскування або як маску для волосся.

Розподіліть відвар рівномірно по волоссю і залиште на 30 хвилин. Потім вимийте голову як звичайно і, коли будете ополіскувати, візьміть трохи більше картопляної води.

Для рослин

Вода з відвареної картоплі без солі підходить як добриво для рослин. Рекомендується кожного дня по трохи підливати ним рослини.

Для посуду

Вода після вареної картоплі добре очищує срібло і столові прибори. Покладіть їх у відвар на кілька годин, а потім промийте.

Для тварин

Вода з відвареної картоплі також корисна для домашніх тварин. Особливо для тих, хто не вживає молоко. Ви можете використовувати її при приготуванні їжі для тварин.

Для готування їжі

Якщо ви готуєте тушковане м’ясо, залийте його відваром з картоплі, тому що крохмаль зв’язує соус і робить його смачнішим. Використовуйте картопляну воду для приготування супу. А домашній хліб смачніший з води, в якій варилася картопля. Він буде набагато пишнішим.

А ви використовуєте картопляний відвар?

За матеріалами

Сподобалось?

Речі з Інтернету не завжди виправдовують наші очікування, особливо весільна сукня…

Хлопець надіслав своїй дівчині “гарячі” знімки, про які мріє кожна жінка