in , ,

Де скупчується найбільше жиру і як навчитися його спалювати?

Чи ви худорлява, чи повнотіла, важливо звертати увагу на те, в яких ділянках жир скупчується на тілі. Так, найтовстіші частини тіла зможуть дати повну картину про стан організму, і допоможуть прожити повноцінне життя з красивими формами.

Тутка сьогодні розкаже, які ділянки та чому накопичують зайві кілограми і як їх позбутися.

Визначаємо “зайві” точки організму:

  • Груди та руки. Причина жирових відкладень тут може бути генетична, проблема вирішується загальним схудненням всього тіла. Саме тому насамперед варто з’ясувати ваш індекс маси тіла. Він розраховується шляхом ділення маси тіла (у кілограмах) на квадрат росту (в метрах квадратних). Тут ви можете розрахувати свою оптимальну масу. Показник, у 30.0 вважається ожирінням і при ньому рекомендується втрата ваги.
  • Живіт. Для жінок об’єм талії 88.9 см, а для чоловіків — 101.6 см вважається завеликим і свідчить про надмірну вагу.
  • Стегна. Щоб зрозуміти, чи ваш об’єм стегон оптимальний, можна обчислити співвідношення об’єму талії до об’єму стегон: для цього об’єм першого треба розділити на об’єм другого. Згідно зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, для чоловіків він має становити 0,9 дюйма або менше, а для жінок — 0,85 дюйма або менше.

Живіт

Нещодавні дослідження визначили, що тонка талія – показник майбутніх можливих серцевих нападів чи діабету. Жирові клітини саме в цій ділянці ще називають вісцеральним жировим поясом, адже оточує він життєво важливі органи. Цим він і небезпечний. Згідно зі словами спеціалістів із клініки Mayo, люди із типом фігури “груша” і “яблуко” найбільше схильні до серцевих захворювань саме через цей вісцеральний жир.

  • За типу фігури “груша” плечі й талія тонші за стегна. Не завжди така статура точно свідчитиме про майбутні хвороби. Все ж, “жінки-грушечки” схильні набирати вагу та ставати “жінками-яблучками”, особливо після менопаузи.
  • За типу комплекції тіла “яблуко” талія товстіша за плечі та стегна. Тому худнути треба саме в талії.

Харчування, багате клітковиною, а ще й регулярні тренування, дадуть неймовірних результатів. Попри це, часті вправи на прес не одразу дадуть видимого результату. Зосередьтеся на кардіо тренуваннях, як от біг та катання на велосипеді. Та не забувайте: стрес і нерегулярний сон лише додадуть зайвих сантиметрів до талії.

Груди та руки

Навіть якщо у вас чітко виражена зайва вага, можна худнути в певних ділянках тіла та тренувати м’язи під жирком. А ще не забудьте здати аналізи на інсулін, якщо помічаєте за собою часте збільшення ваги.

 

Пийте багато води, споживайте їжу, багату клітковиною, додайте до режиму віджимання, планку, вправи на трицепс – всі ці засоби допоможуть помітно схуднути в руках і грудях. А кардіо-вправи натренують м’язи для гармонійної лінії фігури.

Таз і стегна

Жир в ділянці тазу та стегон називають підшкірним. Тобто, ці клітини не потрапляють до кровообігу, вони збираються під шкірою, та нібито захищають внутрішні органи, є нібито безпечнішими, ніж вісцеральний жир. Дослідження вчених з Оксфорду довели, що товсті “сіднички” уберігають нас від серцевих хвороб, адже шкідливий жир із їжі збирається саме в нижній ділянці тіла.

Зайві сантиметри на стегнах зникнуть після тренувань на все тіло. Замініть готову їжу та цукор сезонною їжею і природним цукром. Якщо організм звикне до такого харчування, то спалюватиме підшкірний жир задля поповнення запасів енергії. І отут починайте тренування! Ефективними будуть інтервальні тренування — короткі інтенсивні вправи, які поєднуються із відпочинком.

Бонус: Знайомтеся – “корисний” жир!

А ще в нашому організмі є так званий “бурий жир”. Наука ще його вивчає, та може сказати, що нічого поганого він для нас не робить. Локалізується в малих кількостях зазвичай в районі шиї, плечей та ключиці, бурі жирові клітини одержали своє забарвлення завдяки залізу у своєму складі. Коли він спалюється, звичного “тремтіння” не відбувається. Тобто, такий жир навіть не хочеться спалювати

А як зайві кілограми скидаєте ви? Діліться з нами в коментарях.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

“Будь ласка, подивіться на це, й ніколи так не робіть в себе вдома”. Інстаграм-профіль або рай для поціновувачів найгірших ідей для дизайну інтер’єру

3 етапи в житті, коли старість приходить швидше