in , , ,

Дівчата розповіли, які фрази вони ніколи не хотіли б чути від своїх коханих

Непорозуміння між протилежними статями було завжди. Наприклад, хлопці часто дивуються, на що ображаються їх супутниці: «Та я нічого поганого не сказав, а вона вже вибухнула!»

Жіноча частина редакції Тутка вирішила допомогти чоловікам з’ясувати, в чому ж криється проблема. Ось перелік фраз, які дуже дратують нас, дівчат, і пояснення, чому не варто їх вимовляти, якщо ви не хочете розбудити дракона.

1.

Не кожній хочеться почути такі слова щодо себе. Звучить так, ніби від вас чекали поганого результату тому, що ви дівчина, а тепер дивуються, що ви все-таки зробили щось вартісне.

2.

Ця репліка викликає роздратування в тому випадку, коли крім порожніх вибачень в ній більше нічого немає. Партнер вкотре припустився помилки, але думає, що шаблонна фраза розв’яже проблему, а змінювати свою поведінку він взагалі не збирається.

3.

Цей комплімент взагалі не тішить, тому що він звучить як «Зазвичай жінки не дуже розумні/цікаві/…, але ти так собі нічого».

4.

Чому не варто навіть зачіпати цю тему? Ну, по-перше, це запитання є банальною підлістю. А по-друге, це абсолютно нелогічно. Нібито у жінок просто не може бути поганого настрою (навіть якщо у неї сотня причин для цього), або в неї гарний настрій, або ПМС. Інших варіантів немає.

5.

Будь-яка дівчина втратить самовладання, коли після «але» починаються довгі міркування про невинність у справі. Мовляв, я натупив, але винна все одно ти.

6.

Найчастіше ця обіцянка означає, що партнера не буде ще 3-4 години. Не треба думати, ніби більшість жінок проти зустрічей чоловіка/бойфренда з друзями. Зовсім ні. Вони проти безглуздого очікування. Якби вони точно знали час його приходу додому, то знали б, як розпланувати свій час з користю. Наприклад, лягли б спати. Загалом, замість «скоро буду» краще б вказувати точний час.

7.

Чому простіше — не завжди краще? Хоча б тому, що приготування їжі в нашій країні найчастіше є жіночим обов’язком, і навряд чи вашій другій половині хочеться чути вашу критику (особливо якщо ви не допомагаєте їй на кухні). До того ж варіант «простіше» не доречний в урочистих випадках: «Так, коханий, я можу простіше. Здається, десь завалявся Роллтон і банка тушонки. Думаю, гості будуть раді такому частуванню».

8.

Якби дівчина хотіла вирішити все сама, то вона навіть не питала б думки партнера. Складається цікава ситуація: чоловіки все частіше скаржаться, що на їх думку ніхто не зважає, але самі при цьому не хочуть брати участь в спільному прийнятті рішень, навіть якщо вони стосуються всієї родини.

9.

На думку деяких хлопців, дівчата повинні одягатися в брезент, щоб їх сукня точно не примнулася, не намокла і вони, в разі чого, могли в цьому вбранні сидіти в окопі. Всі інші речі в магазині потрапляють до категорії «Непрактичні».

10.

Як відомо, немає більш ефективного способу вивести засмучену дівчину з себе, ніж сказати їй «заспокойся». Тим самим ви показуєте їй, що її переживання нічого не варті, у всякому разі для вас. Неважливо, що у неї там сталося: все, що ви хочете, — це щоб вона припинила «істерику», яка вам неприємна.

Які на перший погляд нешкідливі фрази найбільше дратують вас?

За матеріалами

Сподобалось?

Допоможемо розпізнати “не вашого” партнера ще на початку стосунків — Тутка дає 7 дієвих порад

4 звички зрілої жінки, які стирають вік