in , , ,

Дівчина показує, як насправді виглядають ідеальні тіла з Інстаграму, і як на них впливають світло і поза

Ні для кого не секрет, що багато користувачів соцмереж люблять побавитися фотошопом й опублікувати на своїй сторінці покращені фотографії себе коханих. Однак рідко хто готовий набратися хоробрості й показати себе таким, яким він є. Але дівчина Даная Мерсер не тільки спокійно ділиться своїми «невдалими» знімками, а й розповідає про те, як інші досягають ідеальності в мережі, і чому прагнення до досконалості — небезпечна справа.

Дівчина показала, як в реальному житті можуть виглядати ідеальні тіла, які можна побачити в Інстаграм

Даная Мерсер — журналістка та інфлюенсер, яка живе в Об’єднаних Арабських Еміратах, але серед її підписників є люди з усього світу. Їм вона розповідає про те, як реальні тіла відрізняються від того, що можна побачити в соцмережах.

За словами Данаї, вона хоче донести своїм читачам ідею про те, що повністю вірити фотографіям в Інстаграм не можна

У себе на сторінці дівчина розповідає про лайфхаки, які і без редагування роблять знімки людей більш наближеними до «досконалості». Зробити тіло кращим може і поза моделі, і світло, і одяг. За словами Данаї, часто фотосесії влаштовують на світанку або заході сонця, коли світло згладжує нерівності тіла.

На своєму прикладі дівчина довела, як змінюється тіло від того, в якому освітленні воно сфотографоване. На лівому боці фото Даная трохи сховалася в тінь, і, за її словами, завдяки цьому їй вдалося приховати свої розтяжки і целюліт.

Крім того, виграшний кадр їй створила поза. Як розповіла Даная, на знімку зліва вона виставила стегна назад і стиснула сідниці, в той час як на правому фото вона просто розслаблено сіла навпочіпки.

Даная 10 років пропрацювала в медіа і журналах, тому знає про багато таємниць

Дівчина вважає, що соцмережі змушують людей повірити в те, що все навколо них ідеальне, а ось вони самі — ні. Адже в стрічку потрапляють тільки відредаговані ідеальні фотографії, які іноді не мають нічого спільного з реальністю.

Як отримати ідеальне тіло за 120 секунд

View this post on Instagram

Let’s talk EDITING APPS. This transformation took all of two minutes. I smudged out stretchmarks and swapped my bloating for a bum, brightened my eyes and smoothed that great lil mid-forehead vein. In just 120 seconds, I became a SHINIER, GLOSSIER version of myself. And it was incredibly easy. I used to edit my photos like this. When I was recovering from my relapse, I felt delicate. Insecure. So I would use apps like these to make myself THINNER. Always, always thinner. Because in my mind, thin was perfect. And maybe if I was perfect, everything would be ok. Maybe I would be loved. So I have NO anger towards people who use these. No anger. Because I’ve been there. Instead I want to stress to YOU how OFTEN it happens. How in addition to posing and lighting and outfit swaps and all the shiny things I talk about on here, there’s always this lil side of technology. And I want to say that if you’re someone who uses these often, Who changes your body or changes your skin or changes YOU, Know you are seen. You are worthy. And you are LOVED, EXACTLY as you already are. No technology-sponsored changes required. Stay safe out there gals. We’re in this together. Original photo @chiclebelle #instagramvsreality #feminist #beforeandafter #instavsreality #iweigh #bodyacceptance #selflove

A post shared by Danae Mercer (@danaemercer) on

Лише кілька натискань на клавіші, трохи магії технологій — і жодні виснажливі тренування і дієти не знадобляться!

За словами Данаї, фотографії з серії «До і після схуднення» можуть бути зроблені в один день

Тут знову фігурують поза і одяг, які створюють ефект схуднення.

Даная вважає, що спроби досягти ідеальності дуже небезпечні

По-перше, досягти досконалості навряд чи вийде, а по-друге, в гонитві за ідеальністю можна серйозно підірвати своє здоров’я.

Про згубне прагнення до досконалості Даная знає не з чуток

Колись дівчина хворіла на розлад харчового тракту, але потім змогла взяти себе в руки, повернути собі здоров’я і полюбити себе. Зараз вона розповідає своїм підписникам про те, що не обов’язково бути зразком досконалості, щоб залишатися в гармонії з собою.

Коментарі дівчат-підписниць — майже всі починаються зі слова «дякую»

Спасибі за те, що ти — справжнє натхнення для жінок, які вчаться любити і приймати свої тіла.

Дякую тобі за твою відкритість і чесність. Я вважаю, що нам потрібно нормально ставитися до того, якими ми є — з усіма горбками і нерівностями. Адже саме вони роблять нас особливими.

Спасибі, що розповідаєш про таке! Думаю, що хлопцям теж потрібно бачити ці світлини, тому що вони бачать тільки відфотошоплені фотографії, а не справжні знімки. Обожнюю твою сторінку!

В описі профілю Данаї зазначено, що вона допомагає дівчатам почуватися нормальними — і, здається, у неї це виходить!

Сподобалось?

30 червня – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Іменини, традиції, заборони, прикмети та визначні події

11 звичних продуктів, які краще купувати лише в замороженому вигляді