Для тих, хто публікує дописи про ненадання допомоги «вижклятвудавали» і «лікарівбивці»

Інформація для тих, хто публікує дописи про ненадання допомоги «вижклятвудавали» і «лікарівбивці».

1. Пологовий будинок

Збожеволіла від горя матуся привозить свою дитину з триденним опіком і некрозом стегна. Привозить в найближчу лікарню, якою виявився пологовий будинок.

Чергова лікарка не пропускає далі приймального відділення. Там рана і оброблена. Чергова викликає швидку допомогу для транспортування в профільну установу. Для тих, хто не в темі — синьогнійна паличка на опікових ранах смертельна для новонароджених. Мати дитини кричить: прийміть негайно, у вас же є педіатри, везіть в реанімацію, що лікарі — вбивці… підходить група підтримки таких ідіоток. Знімають на мобільний…

Їм було треба, щоб у цьому пологовому будинку загинули новонароджені від гнійних ускладнень?

З дитиною зараз все добре. Ходить у п’ятий клас.

Лікарка звільнилася. Не витримала всіх цих журналістських розслідувань. Тому не дурна. Зараз працює у Польщі та прекрасно себе почуває.

2. Хірургія

Вихідний день. На чергову бригаду з чотирьох осіб розгорнуто три операційні. Завал. Оперують з операційними сестрами. Дзвінок з приймальної — родичі привезли… майже труп. Головний хірург кидає на інтерна відкритий живіт і біжить в приймальню. Анестезіолога лише два!!!! На три столи!

Синій чоловік! Хірург знімає одного анестезіолога з місця, другий бігає на три столи, починають реанімацію прямо на приймальному. Дзвінок з операційної: в інтерна — кровотеча, не може дати собі ради. Хірург бігом назад. Чоловік помер. Царство йому небесне. Родичі судилися і з лікарями, і з лікарнею років п’ять.

Їм було треба, щоб той помер… на операційному столі?

«Вижклятвудавали» і нам наплювати, що у Вас там в операційній. «Миждоваспривезли» і «винамтеперзобов’язані»

3. Політравма

Ділки після ДТП привозять тіло свого друга. Клінічна смерть. Молода вагітна лікарка-анестезіолог відкачує прямо на підлозі в приймальній. Вся в блювотних масах, крові та слизі. Відкачала. Прибігли колеги з усім обладнанням. Під’єднали. Поки вантажили на каталку — знову зупинка. Не відкачали.

Батько постраждалого биткою побив вагітну дівчину зі словами: “Клятву давала, а качала погано!” Викидень. Травма хребта. Тривала реабілітація. До медицини вже не поверталась…

Їм було треба, щоб врятували те, що врятувати неможливо? А який би допис у фейсбуці можна було б зробити, правда? «Молода лікарка диплом купила, а врятувати не зуміла». І всі б пускали сльози та слину в коментарях…

4. Торговий центр

Лікар з двома маленькими дітьми в день народження однієї з них купував подарунки. Стало погано жінці. Відкачував до приїзду швидкої сорок хвилин. Сам! Ніхто не допоміг. Жінка померла в лікарні через добу!!!

Публікації в фейсбуці. Гнівні коментарі напомаджених і наманікюрених панянок — якби правильно рятував, то і в лікарні було б легше. Ах він убивця — два ребра було зламано. Коновал! Їм було потрібно, щоб на наступний раз медпрацівники поверталися спиною і не звертали уваги?

Журналісти під його квартирою. Поїхав у інше місто. Переніс інфаркт.

***

Випадки були представлені на загальний огляд без урахування думки медичного прошарку суспільства, без урахування презумпції невинності лікаря, як людини, просто однозначно, винесений вердикт — лікарі — сволота! Не знаючи і не розуміючи всієї специфіки, діагнозів, можливостей — людям кидається найпопулярніша кістка — як погано в нашій медицині! І починається виття, «Розіпни його», ось так багатьох відволікають від серйозних і реальних проблем.

Ну що, є ще бажання перепостити пости про те, як комусь (невідомо кому) і десь (невідомо де) відмовили в медичній допомозі?