in , ,

Для здоров’я щитоподібної залози потрібні ці 6 продуктів

Вони є в кожному домі!

Суха шкіра, швидко набираєте вагу, повільно думаєте і постійно втомлені? У вас можуть бути проблеми зі щитоподібною залозою.

Щитоподібна залоза знаходиться біля основи шиї. Вона відповідає за енергійність і настрій, обмін речовин, частоту серцевих скорочень, виробляє важливі гормони.

Щоб зберегти здоров’я щитоподібної залози, включіть ці 6 видів продуктів до свого щоденного раціону.

1. Продукти, багаті на пектини.

Яблука, сливи і цитрусові – багаті пектинами, желатиновими волокнами, які допомагають організму звільнитися від важких металів.

2. Продукти, багаті на цинк.

Гарбузове насіння, краби, лобстери, горіхи, бобові є незамінними джерелами цинку. Цей елемент необхідний для нормального вироблення гормонів щитовидкою.

3. Продукти, багаті на селен.

Брак селену може викликати розлади щитоподібної залози. Ось чому важливо ввести до свого раціону бразильські горіхи, яловичину, індичку, курку і тунець, які є хорошими джерелами цього елемента.

4. Продукти, багаті вітаміном D.

Дефіцит вітаміну D пов’язаний з підвищеним ризиком виникнення аутоімунного тиреоїдиту. Щодня вживайте йогурт, молоко, апельсиновий сік і частіше перебувайте на сонці.

5. Продукти, багаті на клітковину.

Квасоля, боби, нут допомагають налагодити стілець. А це – найбільш часта скарга серед людей із захворюваннями щитоподібної залози.

6. Продукти, багаті на йод.

Одним з найкращих джерел природного йоду є водорості. Цей мінерал необхідний для правильного функціонування щитоподібної залози.

Але маємо і кілька помилок в харчуванні, які погано впливають на щитоподібну залозу. Наприклад, пропускати прийоми їжі або повністю відмовитися від вуглеводів.

За матеріалами

Тобі ніхто нічого не повинен

Я погана мати. Мій син щасливий