Добродушний священник збирає бродячих собак на Службу Божу і так знаходить сім’ї для них

Песики-безхатьки Бразилії часто відвідують богослужіння в церкві й так знаходять собі нових господарів. Якщо ви думаєте, що чотирилапі самі приходять до Господа за поміччю, то, на жаль, це не так, проте таку незвичайну картину справді можна зустріти на парафії Святої Анни, що в місті Гравата, Бразилія. Тутка розповість докладніше.

Отець Хуан-Пабло Араухо Ґомез, настоятель на цій парафії, робить дуже великодушну і добру справу для собак в церкві. Він збирає покинутих тварин на вулицях, приводить на Службу і так допомагає їм знайти нових друзів та житло. Двері цього храму, як і серця цього благородного священнослужителя, завжди будуть відчиненими для собак. Але ж хто приходить на молитву, якщо там бігають песики?

Собаки люблять нас безкорисною любов’ю, тішать нас і дарують незабутні моменти, і таку турботу треба воздати їм сторицею. Ким би ви не були — відданим Божим слугою чи ні — якщо ви вірите у доброту і співчуття, світ обов’язково стане кращим.

Отець Хуан-Пабло дає собакам прихисток у своїй резиденції, тим самим захищаючи їх від небезпек, що підстерігають на вулиці. Проте на Службу Божу чоловік їх приводить для того, щоб про них не забували. Ось чому щонеділі пухнастики знаходяться в центрі уваги, на чільному місці — їх неможливо не помітити. Як би віддано і струнко тваринки не стояли обабіч вівтаря, вони туляться до людей, шукають їх прихильності. За своєю натурою безпосередні й непосидючі, цуцики супроводжують священник під час богослужіння, ходять за ним по п’ятах — і отець ніколи не скупиться на увагу та погладжування спинки і животика.

“Вони завжди можуть прийти, виспатися, поїсти, попити, знайти притулок та захист в Домі Божому, бо вони — Божі створіння”, — зазначив отець у своєму Фейсбук. Він закликає й інші церкви та парафії заохочувати взяти додому нового члена сім’ї. Його милосердні вчинки пробуджують людські серця і змінюють їх.

Собаками часто нехтують, їх викидають напризволяще на вулиці, життя їх жорстоко б’є, вони так потребують невідкладної помочі та уваги. Добросердний священник не лиш організовує тимчасовий прихисток бідолашним створінням, він ще й добре їх годує, доглядає за ними, забезпечує повний медичний супровід. Такі неймовірні зміни зворушують серця і свідчать про реальну силу любові та турботи. Невеликий прояв доброти — а яка користь для забутих собак Гравати.

Завдяки старанням “доброго пастиря”, чисельність песиків-безхатьків у Граваті, де, до слова, мешкає 228 тисяч мешканців, значно зменшилася. Десятки тварин відшукали свої люблячі домівки, та й сам добродій-священник залишив собі кількох чотирилапих.

“Мені вдалося вилікувати кількох дуже хворих собак. Декілька з них так і залишилися жити при парафіяльному будинку, трьох я забрав собі. Вони мені, як діти, навіть сплять в моєму ліжку”.

Щире серце священника і його світлини з песиками під час богослужіння не залишилися непоміченими і швидко розповсюдилися мережею. Самовідданим відгуком християнської жертвенності такі кадри спровокували численні позитивні коментарі людей, захоплених соціальною активністю служителя. Вражені дописувачі досі продовжують висловлювати слова вдячності та захоплення щирому серцю отця, називають його приклад гідним для наслідування. Декотрі люди навіть охрестили його героєм, адже він допомагає тим, які самі собі не можуть зарадити.

Не смійтеся, але собаки та інші тварини не вперше саме тут з’явилися в церкві. У світі щорічно проводяться моління за собак в день Святого Франциска з Асижу — святого, покровителя тварин, тож скажемо вам, що тварина не зле ведеться в церкві.

Як гадаєте, чи місце їм саме в такому освяченому місці? Хотіли б почути ваші думки у коментарях.

За матеріалами