in , , , ,

Дорогі бутики та їх секрети – діляться продавці-консультанти таких закладів

Розкіш, бренд, елітність – такі думки спадають на думку, якщо мова заходить про люксові та брендові магазини. А працювати там певно мріє кожна дівчина чи юнак. Однак не все так гарно, як здається на перший погляд, і працівники таких закладів розкажуть чому.

Тутка зібрав одкровення продавців-консультантів, які працювали з luxury fashion, і поспішає поділитися ними з вами.

1. Заможність покупця впізнають не за його одягом

Про заможність клієнта свідчить не його одяг чи прикраси, а дорогий годинник. Саме цей аксесуар однозначно приверне до себе увагу. Парасолька в руках клієнта, навпаки, викаже, що грошей у нього небагато. Чому? Кожен бутик пропонує закриті стоянки для автомобілів, де разом з автом можна залишити і парасольку.

Продавці кажуть, що дійсно заможні люди не хизуються своїми статками: прийшла, приміряла, купила.

2. Продавці носять одяг з магазину, але не купують його

Продавці елітних магазинів одягу можуть покрасуватися у дорогій сукні від знаменитого бренду, а потім повернути її назад. Бірки при цьому не відрізають, одяг не перуть (щоб не відчувався запах порошку на тканині), та й дорога тканина легко може зіпсуватися при пранні. Легше обдурити клієнта, сказавши, що попередній відвідувач залишив на одязі сліди від косметики, тому так часто і роблять.

3. У бутиках завжди є таємні охоронці, яких навіть продавці не знають на обличчя

В історії дорогих бутиків відомі випадки, коли людина, яка нібито працює в закладі, спокійно приходила до магазину, брала дорогу річ, а останню заміняла на підробку. Або навіть заможні люди зважуються на крадіжку, бо знають, що на них ніхто не подумає: грошей у них хоч греблю гати, та вкрасти чомусь хочеться. Тому дорогі салони практикують таємних охоронців: такі службовці, під виглядом звичайних покупців, стежать за клієнтами, щоб ті нічого не вкрали.

4. Висока ціна не завжди означає, що річ якісна

Оригінали та підробки можуть коштувати однаково та лежати на одній полиці. Продавці скажуть вам, що взуття виготовили в Італії, але не зізнаються, що виробництво — італійське, а всі складові взуття — китайські.

5. Далеко не всі клієнти бутиків дійсно ними є

Маркетологи вдаються до послуги “випадкових покупців”, щоб лиш підбити вас на купівлю товару. Тобто, власник сам може вдавати покупця і схиляти вас до придбання речі, зробить безліч компліментів, скаже, що це — остання річ та ще й за вигідною ціною, і ось ви вже біжите на касу. Часто саме з цією метою власники бутиків наймають молодих дівчат, щоб “допомагали” зробити вам правильний вибір.

Тому завжди ходіть до магазинів з перевіреними людьми, друзями, які допоможуть вам зробити вдалу покупку.

6. Знижок насправді не буває

Перевага люксових бутиків — можливість начепити будь-який цінник на будь-яку річ. Власник може навіть не знати, скільки коштує річ, а працівники хитрують: дорожче продають речі, а різницю залишають собі.

Співробітникам продають одяг за собівартістю.

7. Для знаменитих клієнтів виділяється спеціальна кімната

Зірок у таких закладах зустрічають з усіма почестями. Вона наперед повідомляє, що хоче приміряти, їй виділяють VIP-кімнату, наймають особистого помічника. Селебріті може навіть попросити що завгодно, поїсти і попити.

8. Продавцям не можна порушувати дрес-код

Дрес-код таких магазинів доволі суворий: дівчата-консультанти мають бути приблизно одного зросту, гарної комплекції тіла. Руки, як і шкіра, мають бути доглянутими. Заборонено сукні без рукавів та надто відкритий одяг.

9. Консультанти ніколи не будуть нав’язувати товар

Працівників навчають продавати товар розумно й інтелігентно. Сервіс орієнтований на покупця: його не будуть змушувати нічого купувати, але будуть намагатися створити гарну й приємну атмосферу, щоб клієнт хотів ще раз повернутися до закладу. Продавчинь навчають передбачати бажання клієнта і знати його потреби.

10. Клієнти часто використовують бутик як місце зустрічей

Магазини люксових брендів часто пропонують клієнтам шоколад та легкі закуски, алкоголь і смачну каву, як і шампанське — магазин створює емоції, а не лиш продає товари. Так, відвідувачів радо будуть частувати, а вони можуть навіть нічого не купити. Така гостина безкоштовна і дуже поширена серед багатих людей.

Чи бували ви клієнтами фешенебельних магазинів? Що можете розповісти про них самі?

Діліться своїми враженнями в коментарях.

Сподобалось?

Колись ви припините суперечки з людьми й дозволите їм помилятися

Щоденно десятки непотрібних звичок завантажують наше життя. Ми вважаємо їх корисними, та так насправді не є