Дві серйозні помилки у відносинах з грішми

У цій статті ми поговоримо про дві найбільші помилки, яких ми припускаємося у стосунках з грошима і тим самим відштовхуємо їх від себе.

Ви можете довго блукати в інтернет-просторі в пошуках інформації про те, як мати більше грошей, як стати більш фінансово благополучним, але результатів так і не отримати. Знаєте чому? Накопичення інформації про гроші, по суті, марне. З Грошима потрібно правильно поводитися і вчасно бачити сигнали.

Якщо ви уважно прочитаєте цей матеріал та впровадите його в своє життя, тоді гроші набудуть для вас зовсім іншого сенсу. І ви легко зможете заробляти більше і жити краще! Як мінімум, у фінансовому плані.

Гроші – це не гарант здоров’я, щастя та кохання. Але й повна відсутність грошей і вічні спроби звести кінці з кінцями, постійний стрес з приводу відсутності грошей точно не сприяє вашому щастю, або зміцненню стосунків, міцному здоров’ю.

Те, що я вам сьогодні розповім – дуже просто, але для багатьох буде складно взяти і застосувати ці поради в своєму житті. Тому перечитуйте статтю безліч разів, з різними інтервалами, поки інформація не вляжеться у вашій свідомості. І як тільки це станеться, ви почнете жити в зовсім іншій грошовій і матеріальній дійсності.

Гарантую, вам сподобається в ній жити. У це важко повірити, але дозволити собі більше в житті більшості з нас страшно. Якби вам не було страшно, то ви б жили вже зовсім по-іншому.

Перша і найпоширеніша помилка – це те, що ви не знаєте навіщо вам потрібні гроші.

Гроші завжди приходять на потреби. Коли у вас скромні потреби, у вас скромні прибутки. Якщо ви просто хочете грошей, то вони не прийдуть. Тому що немає такої мети як гроші. Вам потрібно точно знати, на що вам потрібна та чи інша сума. І моя вам порада – не потрібно мріяти за міркою грошей. Зазвичай люди прикидають, на що їм вистачає і починають втискати мрії і бажання в рамки своїх фінансових можливостей. І в підсумку від мрії залишаються лише крихти.

Мрійте і плануйте те, чого вам дійсно хочеться, а не те, на що вам зараз вистачає засобів для існування. І якщо ви дозволите собі мріяти глобальніше, то ваші фінанси подбають про себе самі.

Якщо ви не пробували так робити, вам буде складно в це повірити. А ви спробуйте! Ви здивуєтеся, як легко гроші приходять, щойно у вас з’являються на них плани.

Але є один секрет. Ви повинні саме запланувати мати або почати робити те, на що вам потрібні гроші. Ви про себе напевно подумали: «я знаю, на що мені потрібні гроші», подумайте ще раз! Тому що я не впевнений, що ви дійсно знаєте, на що вам потрібні гроші.

У вас є два вибори, просто зараз, поки ви читаєте ці рядки. Перший вибір – це піддатися своєму опору і цілком ймовірно, у вас виникне роздратування, невдоволення і навіть нападе лінь, коли я вам скажу те, що потрібно зробити.

У вас може виникнути опір, це нормально. Для звичної вашої свідомості – страшно дозволити собі жити краще! Це досить незвично – дозволити собі більше.

Другий вибір, який ви можете зробити – це чесно себе запитати:

  • Чому я так боюся реально щось планувати?
  • Чому я так боюся ставити великі цілі та будувати великі плани?

Так ось, для того, щоб до вас прийшли гроші, для них повинна бути конкретна мета, завдання. Ви готові подивитися на ситуацію чесно? Візьміть ручку і папір, складіть список, на що Вам на сьогоднішній день потрібні гроші. Краще почати з найближчих планів.

Зрозуміло, що у довгостроковій перспективі у вас можуть бути зовсім інші цілі та завдання, але на сьогоднішній день, на найближчий рік чи два – напишіть, навіщо вам конкретно потрібні гроші. Ваш опис має бути максимально докладним, якщо це телевізор – то якої моделі, якої діагоналі, новий, з якими особливими функціями, якщо це автомобіль – який клас, комплектація, аж до обшивки й аудіо системи.

Коли ви зафіксували максимально конкретно, на що вам потрібні гроші, ось тоді ви дійсно подивилися на свої цілі серйозно.

А тепер візьміть свій список і прочитайте, які він у вас викликає емоції? Чи є у вас радість, захоплення, передчуття? Підказую, ваші цілі повинні викликати у вас позитивні емоції, тоді й гроші швидше притягнуться.

Якщо всередині вас є опір, страх, невпевненість, думки «скільки це проблем потягне», вам потрібно переглянути свої цілі або пропрацювати своє ставлення до них. Не повинно бути внутрішніх блокувань.

Будь ласка, вловіть ці емоції, думки і запитайте себе – чому ви не вірите в свою мету?

Якщо ви не вірите, якщо вам здається, що це просто ваші фантазії, які ви вирішили зараз «просто собі дозволити»… то можете вже зараз попрощатися з цією мрією…

Ви буквально закриваєте собі можливість отримати бажане в реальному житті.

Є і хороша новина! Таким же чином, через свої думки, емоції, волю, намір, ви можете просто дозволити собі мати це в житті.

Чому комусь можна, а вам не можна?

І чи не пора дозволити собі те, чого ви дійсно хочете?

Отже, підводимо підсумок першої помилки: вам потрібно обов’язково знати, на що конкретно потрібні гроші.

Гроші приходять на ваші потреби, на ваші плани і на ваші цілі. Але не мрії, які у вас як абстрактна реальність, а цілі, які ми знаємо, коли плануємо втілити в реальність, і ми починаємо робити певні кроки в їхньому напрямку. Навіть якщо ви зовсім не маєте уявлення, як це вийде.

Вам не потрібно знати як це вийде, звідки прийдуть гроші. Головне поставити мету, мати намір, і почати робити маленькі кроки в напрямку до своєї мрії!

Ті з вас, хто зараз поставить конкретне завдання (мету), на яку вам потрібні гроші, через якийсь час ви побачите, що потрібна сума або інші ресурси на цю мету почнуть надходити з різних джерел. Час, зв’язки, інформація – це теж ресурси, які допомагають вам реалізувати свою мету. Головне не пропустіть можливості, коли доля постукає у ваші двері.

Ось тут прийшов час робити другу помилку – ми обманюємо себе!

Одним словом, обводимо себе навколо пальця, коли приходять потрібні ресурси, коли приходять гроші… Ви просто відмовляєтеся в останній момент, дозволити собі те, що хотіли.

Чому так відбувається? Іноді це переляк, неготовність, недовіра, що у вас з’явиться потрібна сума, найчастіше від страху собі дозволити більше.

Наведу приклад з життя:

Ви вирішили дозволити собі гарний і дорогий відпочинок. Поставили завдання, почали робити кроки, наприклад, зробили собі закордонний паспорт та повністю стали себе налаштовувати на хороший відпочинок, відправили запит туроператорам, підписалися на сайти з путівками тощо, ви не знаєте, звідки прийдуть потрібні гроші. Раптом до вас приходять гроші! Ресурси обов’язково прийдуть, якщо ви поставили для них конкретне, цільове завдання.

Ось тут ви чомусь згадуєте, що пора б уже зробити ремонт, скоро дітей потрібно відправляти на канікули або збирати до школи. Ви згадуєте, на що хотіли б витратити цю суму, починаєте планувати як закриєте свої фінансові, побутові дірки якраз тією сумою, яка, прийшла саме на вашу мрію.

В результаті ви себе обдурили! В останній момент злякалися, заощадили на собі. Як правило, на превеликий ваш подив, зазвичай відбувається якась НС: затопило квартиру, потрібно терміново ремонтувати автомобіль, родичам терміново потрібні гроші та вас просять позичити. У цей момент ви думаєте: «Ну слава Богу, що я їх не витратив на поїздку. Тому-що не мав би за що ремонтувати машину, квартиру після потопу або не мав би чого позичити»

Відкрию вам секрет – такі НС трапляються саме тому і для того, щоб з’їсти вашу не витрачену на мрію суму!

Ці НС трапляються для того, щоб спустошити ваші кишені. Вірите ви в це чи ні, але якщо б ви дозволили собі мрію, дозволили собі витратити гроші на себе, як планували спочатку, ніякої НС не сталося б.

Моя вам порада, звільняйтеся від почуття провини, що ви собі щось дозволяєте. Ви цим почуттям себе несвідомо караєте.

Різноманітні чудеса, коли незрозуміло звідки приходять суми, коли приходить «раптом несподівано» цінний клієнт, або коли ви опиняєтеся в потрібному місці в потрібний час, тобто у вашому житті трапляються абсолютно несподівані хороші події, і ви майже впевнені, що це сталося з допомогою якогось втручання з небес. Так ось – це саме втручання з небес ви організовуєте самі, а точніше, ваше несвідоме. І ті з вас, хто знайомий з моїми уроками, з моїми вебінарами, ви знаєте, що я часто говорю про вашу підсвідомість і несвідоме. Це і є ваш, так званий, чарівник.

Крім того, що це ваш чарівник, несвідоме – це ще й дитина, ця дитина довірлива, вона вірить в чудеса і саме тому чудеса починають траплятися у вашому житті.

А тепер уявіть, що ви пообіцяли своїй дитині іграшку – в нашому випадку це була поїздка на відпочинок – дитина загорілася, зробила для вас чудо, а ви їй показали у відповідь «дулю». Якщо ви вчините так кілька разів поспіль, ваша внутрішня дитина в свою чергу на чергову вашу задумку і мрію покаже вам таку ж «дулю».

Задумайтесь, як часто ви себе таким чином «обламуєте»? Бували з вами ситуації, коли ви мріяли, до вас приходили ресурси, а ви їх пошкодували для себе? Це загрожує тим, що дуже скоро у вас не тільки перестануть відбуватися всілякі приємні збіги і чудеса, у вас пропаде мотивація, тому що ви самі задушите в зародку всі свої пориви.

Не можна з собою так чинити!

Якщо ви пообіцяли собі іграшку – будьте ласкаві дозволити собі цю іграшку, коли на неї прийшли ресурси.

Резюмую. Нам дуже страшно дозволити собі більше. Нам страшно на себе більше витратити. Нам соромно і ніяково, з’являється почуття провини. Повірте, якщо ви не вкладете гроші в ту мету, для якої вони прийшли, ці гроші пропадуть абсолютно марно.

І я знаю, що багато хто з вас вже зустрічався з такими ситуаціями, коли ви щось для себе пошкодували, і кошти були вкрадені, або витрачені на те, щоб розібратися з якоюсь несподіваною неприємністю.

Будь ласка, полегшіть собі життя і просто дозволяйте собі більше радості, впустіть гроші в своє життя і ви побачите, наскільки цікавішим воно стане. Хай щастить.

За матеріалами