Гарним жінкам вилазять на голову і звішують ноги

Ти погана жінка — покажи цей текст гарній. А, кажеш гарна — то прислухайся до цих порад. Бо вилізуть тобі на голову і звісять ноги…

Віриш: бути гарною жінкою — дуже погано. Сама подумай: не можна всім догодити, і при цьому зберегти здорову самооцінку. Синдром Попелюшки принца на білому коні не гарантує, а от робочою конякою зробити може. Бо на гарних жінках їздять зверху, а вони ще й думають: гм, чи добре я везу? Як вам, не страшно? Якщо ти погана жінка, то покажи цю статтю гарній. А якщо гарна, то уважно слухай…

Цікаве
Loading...

Як вилікуватися від синдрому Попелюшки?

1. Влаштуй собі свято непослуху

Найбільша проблема гарної жінки — вона завжди намагається бути слухняною. Як дитя. Обжертися складними вуглеводами на ніч при перегляді слізливої мелодрами — це не непослух.

Як діють гарні жінки: мов запрограмовані, споконвіків, такі пані кожної п’ятниці роблять генеральне прибирання, бо в суботу до них має приїхати свекруха. І якщо остання зауважить безлад, — покарає. Отак вони думають.

Візьміть одну справу, котра вас дійсно дратує, і ви не любите її робити, — і не робіть. Наприклад, цього тижня не відвідайте батьківські збори, наступного тижня ще чогось не зробіть. Побачите — небо не впаде на голову.

2. Не шукайте собі виправдання

Найперша проблема гарної жінки — невміння відмовити, сказати “Ні!” А знаєте, чому не можете? Бо опісля будете терзати себе запитаннями: а чи добре вчинила я? А чи не образилась та людина? А що вона про мене подумає?

Ви вже програли наперед, якщо так думаєте, переживаєте, нервуєте, не припиняєте внутрішній монолог “я так вчинила, тому що…”. Він вас настільки виснажує, що ви волієте постійно казати “так”, лиш би цей самознищувальний процес не повторювався знову.

Як правильно вчинити? Пильнувати за собою, щоб знову не шукати собі виправдання. Як завгодно. Почитайте книжку, зателефонуйте подрузі, полазьте Інтернетом. Не дозволяйте монологу розвиватися. З часом буде легше, а там, дивіться, і навчитеся.

3. Зупиніться і не вгадуйте чужі бажання

Ану зізнайтеся чесно — хіба не пишаєтесь цим своїм вмінням? Чіп і Дейл в тебе в нутрі летять на поміч ще до того, як їх попросили. Але зрозумійте: по-перше, з рідними та близькими нічого не станеться, якщо вони самі скажуть вам, чого хочуть.

Далі — ви не помічали, що ваша послужливість вже не сприймається як така, а як зобов’язання? Так, так, ви вже все всім повинні. А далі ще гірше буде: подякуйте, якщо не плюнуть в обличчя за принесену тарілку каші.

Найперше вирішення: навчіться виконувати свої бажання. Можете їх навіть записати — настане повне протверезіння. Якщо півгодинне втуплювання у чистий аркуш паперу виснажить — зрозумієте, чи маєте свої бажання взагалі. Отож, початок прокладений.

4. Почніть себе хвалити

Чесно — голосно, не соромлячись і постійно. Заведіть товстий зошит, куди щовечора будете писати: “5 пунктів, чому Марійка сьогодні молодчина”. Адже поки що ви не молодець, ви — наркоман, залежний від думки інших людей, їх схвалення і прийняття. Це діє — через деякий час ви почуєте несміливий писк власної думки, такої милої, маленької думочки.

5. Втягніться у конфлікт

На тобі — ви вже майже погана жінка. Накінець лишилось одне — втягнутися у якийсь конфлікт. Гарна жінка боїться конфлікту, як дідько кадила — як то так можна когось образити? От хай її ображають — це, будь ласка. Зате нехай потім остання не дивується, чому її нервова система до 35 років розхитана, як старий корабель.

Одним словом, вам конче треба з кимось добряче посваритися. Отак щоб дійсно сильно, не обов’язково з рідними. Провокувати конфлікт не треба, як і провокатора — він сам вас знайде. У нього нюх на гарних жінок.

І вам залишиться лише відповісти на цю провокацію, розтулити рота і… далі, як годиться. Ну і все, ви — погана жінка. Трикратний віват, друзі!!!

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close