in ,

Гороскоп господинь: яка атмосфера панує в домі у кожного знаку зодіаку

Зірки знають про тебе все! Навіть те, як ти робиш облаштовуєш сімейний побут.

Овен

Овни — справжні власники, які не поступляться власним правлінням. Вони не люблять свій дім і тут все належить виключно їм. Партнерство — поза інтересами Овна. Можна подумати, що на них легко скинути всі домашні обов’язки, але ні. Овни — не найкращі господарі.

Телець

Телець чудово облаштовує домашній затишок та комфорт. У нього все розкладене по поличках, по хвилинах, точно за рецептами. На кухні та в прибиранні вони не змінюють раз і назавжди заведений порядок. Ці знаки обожнюють розкішне оформлення будинку та витрачають багато грошей на побут.

Близнюки

Близнюки люблять постійно перебувати в русі та щось змінювати. Вони будуть швидко пересувати меблі чи придбають нові предмети інтер’єру. Вдома у Близнюків спокійно, адже вони рідко там бувають. Вони також не люблять довго возитися з прибиранням, краще вмить прибрати за собою на кухні або витерти пилюку, ніж відкладати усі маніпуляції на вихідні, з метою провести генеральне прибирання.

Рак

Раки сприймають дім, пропускаючи його через призму почуттів. Це не просто приміщення для житла, а об’єкт, до якого такі люди випробовують сильну чуттєву прихильність. Панночка-Рак не може просто так взяти і зробити щось корисне, їй потрібно це героїчно долати. Вона все будо робити тоді, коли можна буде почути похвалу з боку сім’ї.

Лев

Лев — той знак, який не проти перекласти на інших всі домашні обов’язки. Вони не люблять самостійно возитися з тими або іншими домашніми турботами. Але те, як виглядає їх дім, має для Левів особливе значення. Необов’язково, щоб все виблискувало пишністю, — це стереотип. Проте жоден Лев не допустить, щоби до його дому внесли річ, негідну тут знаходитися.

Діва

Вдома у Діви панує її власне королівство, і усі повинні жити за його правилами. Врешті-решт, Діви поводяться так не безпідставно: вони багато сил, таланту і терпіння вкладають в створення затишку і комфорту в приміщенні. У них все знаходиться завжди на своєму місці. Нічого зайвого у будинку немає.

Терези

Терези обожнюють гармонію у всьому, це ж стосується і дому. Вони швидко та легко справляються з домашніми обов’язками та підтримують чистоту. Найчастіше їхнє житло виконане у стилі мінімалізму. Також Терези можуть поводитися зовсім по-іншому, якщо їм трапляється партнер, який не любить прибирати. Вони себе будуть комфортно почувати і в таких умовах.

Скорпіон

Скорпіони — це постійні розбіжності. Не люблять займатися декількома справами одночасно, тому компромісним для них буде більше уваги приділяти власній зовнішності, а не домашнім затишком. Марнотратний знак, який не буле витрачати кошти для покращення побуту. Партнерові Скорпіона доведеться мучитися, щоб знайти сили навести лад в будинку. На допомогу навряд чи варто розраховувати.

Стрілець

Стрілець не буде возитися з побутовими дрібницями. Він мало часу проводить вдома, тому не вважає за потрібне там все доводити до блиску. Стрільці люблять гостей, а всі його візитери будуть шоковані старим сервізом і відсутністю єдиного стилю меблів. Стрільці більше віддають перевагу функціональності, ніж показності.

Козеріг

Козероги настільки педантичні люди, що у них часто панує ідеальна чистота. Вони можуть годинами прибирати, щоб довести дім до досконалості. Але от його дім буде схожий на всі інші, стандартизований та звичайний за інтер’єром. Його будинок ніби вивірений під лінійку.

Водолій

Будинок Водолія має такий вигляд, немовби у ньому вибухнула бомба. Вони можуть чудово куховарити, але от облаштовувати домашній затишок — це не про них. Якщо Водолій живе наодинці, то його житло буде схоже на необжиту стоянку, де навіть не буде запасів.

Риби

Риби обожнюють воду, тому у їхньому домі можна зустріти багато елементів пов’язаних з цією стихією — це або акваріуми, або декоративні фонтани, або картини з морським пейзажем. Риби надзвичайно гостинні, тому можуть запросити в гості навіть малознайомих осіб. Партнер Риб завжди може розраховувати на чистоту в приміщенні, оформленому з тонким естетичним чуттям.

Вам сподобався цей гороскоп?

За матеріалами: poshepky.com

Сподобалось?

17 невдалих життєвих курйозів

16 фотографій предметів і істот, чиї розміри ви сприймете абсолютно по-новому, якщо їх порівняти зі звичними речами