in , , ,

Інстаґрам-сторінка зі смішними світлинами з громадського транспорту — ми вам їх покажемо

Мабуть, найкращий зі всіх Інстаґрам-акаунтів “про живих людей”. Та що там казати — таки найкращий, який ми бачили. Люди з тролейбусів (Humans of Trūlai) розкриває дивовижний екскурс у світ литовського громадського транспорту, такого атмосферного, різнобарвного, цікаво одягненого, з хитромудрим багажем. Та чого там лише немає!

Автор сторінки, Рокас Стасевічус (Rokas Stasevičius) каже, що ідея створення такого блогу зародилася в нього після однієї цікавої зустрічі. Якось, коли він їхав у тролейбусі, то зустрів там п’яного пасажира. Чолов’яга співав шансон і курив прямо у транспорті. Коли його звідти витягли, він дружньо посміхнувся до Рокаса і помахав йому рукою.

Що ж, ми в Тутка вмираємо зі сміху з цих життєвих, реалістичних, і таких смішних кадрів. Мусимо показати їх і вам! А ви діліться в коментарях, яка світлина вам найбільше сподобалася.

1.

“Час, проведений з домашнім улюбленцем, — завжди на користь”

“На початку створення сторінка мала 15-20 нових підписників щодня. Я уважно аналізую кожне фото/відео на його якість, оригінальність, абсолютно не хочу нікого принизити чи образити, але намагаюся створити свій унікальний контент”, — розповів Рокас.

2.

Чоловік ще додав: “Звісно, найперша мета — розвеселити людей. Чим цікавішим є зображення, тим більше у тебе свободи та волі показати його людям. Найкращі світлини вдаються спонтанно й без попереднього планування”.

3.

Сьогодні сторінка переживає скрутні часи. Рокас вірить, що пройде час і вона відновить свою попередню популярність.

На думку автора, людям так подобається його акаунт, бо вони самі ототожнюють себе з тролейбусами й тамтешніми пасажирами. “Яким би він не був — повільним і незручним — людям подобається. Тому працюємо над якісним контентом далі”.

4.

5.

Вона звикла телефонувати мені на мій стільниковий телефон.

6.

“Твоє обличчя, коли ви з іншою дівчиною прийшли на випускний в однакових сукнях”.

7.

8.

Цікаво, як там тому песику?

9.

Ти не голодний
Оця бабуся питає тебе, чи ти хочеш їсти?
Твої дії?

10.

Доббі більше не вільний ельф, він вже має господаря.

11.

12.

По-дурному виглядає, але працює? Отож все ок!

13.

14.

15.

Ким ви себе бачите через 20 років?

16.

17.

“Сяй, як тролейбус”

18.

19.

20.

Дідько, як це добре!

21.

22.

Диво-жінка — Помста тролейбусів

23.

24.

25.

Сподобалось?

«Ти — сильна. Ти старша дочка і сестра». Чесний текст про те, як не треба допомагати близьким

Як доля відводить від вас тих, хто вам більше не потрібен