Іспанський митець своїми реалістичними скульптурами відтворює відомих римських імператорів

Яка перша думка приходить вам в голову, коли ви згадуєте про Рим? Можливо, культова стародавня римська арена – Колізей або серце Римської імперії, відоме також як Римський форум, який був центром щоденного римського життя багато століть тому. І хоча Рим має право похвалитися своєю архітектурною спадщиною, сьогоднішня тема не про це.

Молодий іспанський скульптор і людина, яка відповідає за проект Cesares de Roma, взяв на себе місію вшанування трьох відомих давніх правителів Рима – Цезаря, Августа і Нерона. Він вирішив відтворити барельєфи античних імператорів у реалістичних зображеннях.

Проект виник з необхідності поширення класичної римської історії з більш людської та сучасної точки зору. Відродження облич римських правителів, які померли дві тисячі років тому – це чималий подвиг. Вичерпне дослідження нумізматики, скульптури та рельєфу відіграє фундаментальну роль у поверненні цих історичних діячів до життя в наш час.

Юлій Цезар був останнім римським диктатором.

Він був римським політиком, знаменитим військовим генералом, істориком і правителем, який зіграв головну роль в історії греко-римського світу.

Однією з найважливіших ролей, які випали на долю Цезаря в історії, було сприяння подіям, які неминуче призвели до занепаду Римської республіки та піднесення Римської імперії.

15 березня 44 р. до н. е. Юлій Цезар був убитий внаслідок змови багатьох римських сенаторів. Лікар Антістіус, який вивчав останки Цезаря, визначив, що його багато разів ударили ножем (23 рази точніше).

Август (також відомий як Октавіан) був першим імператором стародавнього Рима.

Він прийшов до правління після вбивства свого дядька Юлія Цезаря, який своєю владою назвав Августа своїм усиновленим сином і спадкоємцем.

Август вважається одним з найкращих адміністраторів у історії. Він реорганізував кожну сферу римського життя у всій імперії і перетворив майже зруйновану республіку на новий монархічний лад.

Нерон, імператор, який прославився своєю жорстокістю

Нерон (також звемо його Нерон Клавдій) був п’ятим римським імператором, правління якого було пов’язане з тиранією. Він був імператором, який часто переслідував власні смаки і задоволення.

Нерон побачив, що він може робити те, що йому подобається, не побоюючись осуду і відплати, і так почалися його непомірні претензії. Він не тільки вважав себе поетом і ліриком, але й почав публікувати свої драматичні твори.

Хоча це не підтверджено, вважається, що імператор Нерон є винуватцем великої римської пожежі, що дуже зруйнувала місто 18 липня 64 року н. е. Під час пожежі імператор був у своїй віллі в Антіумі за 35 миль (56 км) від Рима, тобто він не міг бути притягнутим до відповідальності за вогонь, який зруйнував місто.

Тим не менш, Нерон використав руйнування, викликане вогнем як можливість реконструювати місто в грецькому стилі та побудувати палац, який би охопив третину Рима, якби він був закінчений.

Згідно з істориком Тацитом, Нерон також намагався перекласти відповідальність за пожежу на християн, що призвело до їх безжалісного переслідування. Цей факт нагородив Нерона новим псевдонімом антихриста в ранній християнській традиції.

Зрештою, зі смертю Нерона настав кінець правління юліо-клавдіївської династії, яка тривала майже 100 років.

За матеріалами