Каштани, що пригодяться в господарстві — спробуємо зрозуміти, як…

Осінь, опале листя, депресія — слова, між якими легко поставити знак дорівнює? Зовсім ні! Меланхолії не час — така краса довкола, серце тішиться, очі милуються. А ще й така корисна річ пропадає — каштани. Їх зараз довкола — море, і Тутка поділиться з вами корисними лайфхаками з використання цього “дару осені”.

Для чого можна використовувати каштани

Для чищення зубів

Порошком, виготовленим з каштану, можна не лиш оздоровити ясна, але і відбілити зуби на 1 тон! Досить очистити каштан від коричневої шкірки, біле ядро висушити і перемолоти в борошно — натуральний засіб для гігієни порожнини рота готовий.

Для приймання ванни

1 ст. л. готового порошку з каштанів залийте 0,5 л води і залиште на ніч. Вранці закип’ятіть, процідіть і додайте до води у ванній. Каштан покращує колір шкіри, омолоджує її, поліпшує циркуляцію крові

Для прання

Порошок з кінських каштанів чудово підходить для прання білизни. Має ледь відчутний приємний запах і дбає про шкіру рук.

Для миття волосся

Ви здивуєтеся, але лиш через місяць миття волосся порошком з кінського каштану відбувається нормалізація роботи сальних залоз голови, повністю припиняється випадіння волосся, прискорюється його ріст!

Для обличчя

Змішайте 2 ст. л. порошку з каштану з невеликою кількістю води до утворення кашки, нанесіть на шкіру, залиште на 10 хвилин, потім ретельно змийте теплою водою.

Для душу

Якщо порошок з каштанів годиться для чищення зубів, миття волосся, прання, то вже як гель для душу точно підійде. Приготуйте таку мильну «водичку», а для аромату додайте кілька крапель улюбленої ефірної олії.

Для вживання в їжу

Вживати в їжу можна лише плоди їстівних видів каштану (кінський каштан до них не належить). Їх смажать, печуть, перемелені горіхи додають до випічки і використовують як замінник кави.

Для боротьби з попелицями

10 ст. л. порошку з кінського каштану насипте в каструлю, додайте таку саму кількість води і варіть протягом 20 хвилин. Після охолодження процідіть і перелийте у пляшку з розпилювачем.

Для масажу

Кінський каштан — цінна сировина для приготування масажних сумішей. Особливо він корисний для тих, хто страждає варикозним розширенням вен, радикулітом, артритом.

Для боротьби з міллю

Мішечки з каштанами, розкладені на полицях в шафі, відлякають метеликів молі, а також знищать їх личинки. Не забудьте про кухонні тумбочки: залиште кілька каштанів і там!

Каштани мають дійсно неймовірні властивості. А пошукайте їх у листі, яке шелестить — чудова гра з дітьми забезпечена! Ми негайно виходимо гуляти у парк, а ви…?

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close