Кінь-актор вдав, що здох, щоб на ньому не каталися верхи

Якщо перефразувати Аристотеля ми, люди, можемо бути щасливими, постійно вдосконалюючись, приймаючи себе такими, якими ми є, але і прагнучи до нових висот. Така порада, мабуть, підходить для кожного живого створіння, як і у нашій статті.

Герой нашої статті коник-актор Джінґанґ бути звичайним конем не хоче, і навіть не хоче, як то у звичайних коней буває, щоб на ньому їздили верхи. Він вигадує всілякі хитрощі. Джінґанґ вдає мертвого, і робить це так вміло… і по-дурному… але так смішно. І це доказ того, що і тварини люблять бути лінивими, а не трудитися, як ми — “люди-коні…”

Не всі коні люблять важку роботу…

Чудесне відео світлин із “майже мертвим коником” виклав у мережу Франциско Залазар, і понад 82 тисячі осіб вподобали нашого коника. А 630 тисяч осіб ще й поділилися дописом у себе на сторінці, що може свідчити лише про одне: так багато людей переживає схожі з конем відчуття. Особливо у понеділок вранці.

Кінь Джінґанґ вдає мертвого

Зізнайтесь: ми з вами не часто впродовж дня замислюємося про те, як там поживають коні. А варто, бо це дуже класні тварини.

Кінь просто не хоче, щоб на ньому їхали верхи

А ви знали, що кінь спирається на ніжки і біжить вже через кілька годин після народження. Неймовірно, хіба ні? От би люди так могли…

Кінь любить отаке “коняче валяння”

Якщо бачите, що кінь “усміхається”, знайте: тварина робить вправляння для носу. Вони дають їй змогу зрозуміти, добрий чи поганий запах має та чи інша річ.

Коник з нашої статті точно не любить важку роботу

Ще додамо, що коні не страждають на дальтонізм, як вважалося колись, навпаки — вони краще бачать рожевий та фіолетовий колір, ніж зелений та жовтий.

Насправді він “милий, але такий нахабний”

Якщо ви не знаєте, хто перед вами — хлопчик чи дівчинка, зазирніть тварині в рот: у самців — 40 зубів, а у самок — 36. Такими цікавими фактами не забудьте поділитися з друзями!

А отут перегляньте повне відео про коника-красунчика!

Ну як вам “коник-актор”? Діліться враженнями в коментарях.

За матеріалами