in ,

Кінезіолог порадить, як побороти стрес

Стрес — стан організму, коли нам катастрофічно бракує повітря, знижується циркуляція крові у мозку. Як самому собі зарадити — Тутка начитався порад кінезіолога і вам зараз розповість.

Від стресу не застрахований ніхто: проблеми на роботі, вдома, з дітьми, — і ви вже відчуваєте, як кров стукоче у скронях, болить голова й ви відчуваєте, як у грудях стискається серце. До кого вдатися за поміччю? До психолога, друзів? А якщо поруч нікого немає? Сьогодні навчимося, як самим собі допомогти.

Кінезіологи наголошують, що найперше варто впорядкувати дихання та забезпечити організму доступ повітря.

1. Пийте якомога більше води

Вода справіку відома своїми цілющими властивостями, її сила безмежна, вона насичує організм, живить і лікує. З першою склянкою уявляйте, як з вашого тіла виходить увесь негатив, біль чи знервованість. З наступними ковтками візуалізуйте, як вода заповнює собою кожну клітинку вашого тіла, наповнює силою і снагою до життя.

2. Перехресне дихання

Воно нормалізує обмін кальцію в крові. Одну ніздрю прикрийте пальцем, іншою вдихайте повітря в легені. Закрийте відкриту та через іншу видихніть повітря. Повторіть тричі та змініть ніздрю, для неї також повторіть вправу 3 рази. Якщо воно не допомагає вам у боротьбі зі стресом — припиніть перехресне дихання.

3. Метод “Чоло-потилиця”

Сядьте або зручно ляжте, однією рукою доторкніться до чола, іншою — до потиличної ділянки. Заспокойтеся, ні про що не думайте. Пригадайте слова Скарлет О’Хари “Я подумаю про це завтра”. Відкладіть на потім усі справи. Дочекайтеся, щоб розум прояснився, а дихання вирівнялося.

4. Методика дихання “Троянда-Свічка”

Уявіть, що перед вами — прекрасна запашна троянда. Вдихніть її аромат на повні груди. А тепер уявіть, що маєте задути палаючу свічку: наберіть ротом повітря та з силою його випустіть.

5. Згорніть аркуш паперу у формі пакету та подихайте в нього

Вправа допоможе активізувати роботу легень. Через збільшення СО2 в крові мозок зрозуміє, що організму не вистачає кисню, він змусить легені розширитися й дихати глибше.

Всім спокою та спокійного життя!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Лабковський: “Чому не можна бити дітей”?

Рецепт цілющої кунжутної пасти від гіпертонії і високого холестерину