Кого жінка повинна насамперед огортати турботою

Жіночі долі непрості, якщо жінки не вміють правильно розподіляти свої ресурси та визначати пріоритети. Знемога, втома та жертовність. Ось що отримують панянки у спробах зробити щасливішим своє оточення… Як живуть сучасні жінки та чому їм потрібно переосмислити свій життєвий уклад заради свого ж блага?

Жіночі долі

Як часто ви бачили приклади жінок, які всю свою енергію використовують у якомусь одному напрямку? Причому віддають настільки самовіддано, що геть-чисто забувають про таке потрібне відновлення. Адже ресурси рано чи пізно закінчуються, і тоді настає ментальна криза. Вона може виражатися по-різному. Найчастіше виникає депресія, за якою іде багато фізичних незручностей.

Колись мамина знайома розповіла мені цікаву казку. У ній йшлося про принцесу, яка була замкнена у вежі. Все за законами жанру: суворі батьки та принц, у якого їхня дочка була по вуха закохана. Щоб втекти, принцеса скористалася казковими помічниками.

Проте кожен із них просив щось натомість. Одні – красу принцеси, інші – її молодість, треті – бадьорість духу. Коли дівчина нарешті дісталася до свого обранця, вона вже стала безпорадною і потворною бабусею. Звичайно, принц не відмовив їй, проте вони пробули разом недовго. За кілька днів після втечі з вежі принцеса померла.

Ось так і сучасні жінки, що віддають все заради інших і забувають про себе. Наприклад, матері, які присвячують дитині весь свій час та сили. Вони настільки звикають до цього, що коли дитина вже стає самостійною, не можуть відпустити її. Ще й надто, вони схильні звинувачувати свого сина чи дочку у недостатній віддачі. І все ж таки діти з часом починають жити своїм життям, а мати залишається ні з чим. Адже вона не має роботи чи захоплень, та й особисте життя теж не складається.

Ще один приклад — зрілі паночки, які зі злістю вимивають свій будинок, квартиру, дітей, а потім ще їдуть на дачу. Вони вже розучилися отримувати від життя задоволення і живуть лише побутом. Але така звичка до побутового героїзму призводить до сумних наслідків: розчарування у житті та слабкого здоров’я.

А ось хтось, наприклад, присвячує всю себе чоловікові. Багато жінок примудряються працювати на двох роботах, прибирати вдома, доглядати за дітьми та ще й емоційно обслуговувати свого партнера. Ця згубна звичка, яка виражається у фразі «все сама», доводить не тільки до фізичного виснаження.

Люди звикають до того, що мама, бабуся чи дружина не потребують допомоги. Згодом ця думка перетворюється на щось усталене. Тепер це не вибір жінки, тепер це її обов’язок. Навіщо допомагати тому, хто стільки разів відмовлявся від допомоги? Навіщо допомагати тому, хто завжди робить все сам?

Від редакції

Звичайно, привабливість таких жінок значно знижується. Та й дідько із нею, із привабливістю! Бажання радіти життю, сміятися, стежити за своєю зовнішністю та самопочуттям відходять на такий далекий план, а потім і геть зникають з радарів. А проблема у неправильному розміщенні пріоритетів. Не треба махати рукою на дітей, чоловіка чи батьків. Однак нехай усе це буде на другому місці, а на першому нехай завжди будеш ти сама. Тільки жінка, що відпочила, радісна та повна енергії, може дати щось своїм близьким людям.

Джерело