Користь авокадо

Алігаторова груша, лісова олія, ауакатль – менш поширені назви фрукта, який в 1998 році потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найбільш поживний. І це авокадо, друзі!

Цей плід називають жіночим фруктом, оскільки авокадо для жінок – джерело корисних речовин, які позитивно впливають на репродуктивну систему і зовнішній вигляд. Редакція Тутка розповість, чому алігаторова груша може замінити десятки фруктів, овочів і навіть м’ясо.

Користь авокадо

Дивний збіг: плід персеї американської (ще одна назва авокадо – прим.перекл.) має грушоподібну форму і формується протягом 9 місяців. Які ще цікаві факти нам відомі?

1. Регулярне вживання авокадо знижує ризик розвитку дисплазії шийки матки. Іншими словами, запобігає виникненню і розвитку ракових клітин, а також уповільнює ріст вже наявних.

2. У 150 г пюре з авокадо міститься чверть добової норми фолієвої кислоти, яка головним чином бере участь в кровотворенні. Для вагітних – незамінна річ.

3. У період вагітності рекомендується вживати в їжу авокадо ще й для того, щоб уникнути розвитку патологій у плоду на ранніх термінах вагітності.

4. Багатий на антиоксиданти. У боротьбі з негативними радикалами краще запастися авокадо – він омолоджує організм на клітинному рівні. Відновлювальні  маски з цього фрукта дуже дієві.

5. Авокадо – дієтичний продукт! Жир, з якого він складається, засвоюється організмом абсолютно повністю і покращує обмін речовин. Фрукт швидко і надовго дарує відчуття насичення, і він може замінити багато продуктів, яких так не вистачає при обмеженому раціоні.

6. Підвищує лібідо. З давніх-давен вважається сильним афродизіаком.

7. А ось і ще одна корисна властивість авокадо, яка буде цікава для годуючих мам: високий вміст білка, який так цінують вегетаріанці, зробить молоко ситним без шкоди для здоров’я малюка.

Це далеко не всі корисні властивості авокадо! Давайте згадаємо про деякі з них.

  • Підвищує імунітет за рахунок вітаміну С, за що його іноді зараховують до цитрусових.
  • Нормалізує роботу серця за рахунок високого вмісту калію.
  • Нормалізує артеріальний тиск (особливо корисний для гіпертоніків).
  • Стабілізує нервову систему і стимулює роботу мозку.
  • Багатий розчинною і нерозчинною клітковиною, очищує травну систему і має легкий проносний ефект.

Як можна не закохатися в цей фрукт? Тим більше що в світі існує не так багато продуктів, настільки корисних для жіночого здоров’я. Поділіться цією інформацією з близькими і рідними, можливо, ви відкриєте для них нову страву в меню. Це може бути запечене авокадо з яйцем, гуакамоле, салат або просто свіжий плід.

За матеріалами