Користувачі мережі поділилися 20-ма на перший погляд звичайними речами, які справді можуть нашкодити

Тутка завжди публікує для вас цікаву інформацію, але сьогодні, після горезвісного випадку смерті трьох людей у басейні із сухим льодом, ми вирішили розповісти про прості, та іноді небезпечні речі сучасного світу. Користувачі мережі відгукнулися на тред, тому до вашої уваги інформація, яка дещо шокує.

1.

У грейпфруті містяться такі речовини, які сповільнюють роботу певних ферментів печінки й руйнують деякі ліки. Тому можливе передозування, про що на упаковці з-під ліків не вказують.

2.

Алкоголь і купання — небезпечне поєднання. Алкоголь розширює судини, а вода — звужує.

3.

При щоденному вживанні алкоголю обмежте споживання жирної їжі. Панкреатит не за горами, після котрого життя значно зміниться.

4.

Не підпалюйте воду з крихтами парафінової свічки.

5.

Пластикові пляшки з рідиною небезпечно залишати на сонці або в салоні автомобілю. Під час нагрівання пластмаса почне виділяти шкідливі сполуки, а останні проникають у напій.

6.

Препарати з парацетамолом та алкоголь загрожують втратою свідомості.

7.

Кілька мускатних горіхів смертельно небезпечні для життя.

8.

Цікавий факт про сіль та лід. Якщо в руці міцно затиснути дрібку солі й шматочок льоду, попри увесь біль, можна отримати серйозний опік.

9.

Абрикос теж небезпечний! Ядра камінців, особливо висушених, не можна вживати в їжу — в них міститься велика кількість синильної кислоти.

10.

Ще до теми синильної кислоти, якої досить багато в бузині. Сам постраждав: забрів у її зарості, і почалося утруднення дихання, головні болі й слабкість.

11.

Не можна запивати лікарські засоби чимось іншим, окрім води. Невідомо, як рідина реагуватиме з діючою речовиною препарату.

12.

Корінь солодки для лікування кашлю в людей з пониженим тиском? Не радимо: можна втратити свідомість.

13.

За призначеного курсу антибіотиків ВИ МУСИТЕ пропити увесь курс, як вказав лікар. Не можна закидати лікування на половині шляху.

14.

Три склянки яблучного фрешу можуть вбити. Для людини, вагою 60 кг, розмелені зернятка 8-ми яблук містять смертельну дозу ціаніду. Більше ніколи не п’ю яблучний фреш

15.

Купуєте каву в пластиковій тарі? Обов’язково знімайте кришечку, якою її накривають. При контакті з теплою парою виділяється формальдегід, стирол чи фенол — залежно від полімеру, з якого виготовили кришечку.

16.

Красива, але дуже небезпечна річ — магнітний куб. Якщо такі магніти проковтує дитина, вони починають притягуватися у її маленькому шлунку. Обов’язково одразу везіть маля в лікарню.

17.

Про хворобах печінки заборонені червоні та помаранчеві фрукти й овочі.

18.

Борошно небезпечне, особливо якщо розсипати його в повітрі. Соняшникова олія дуже добре горить.

19.

Небезпечно додавати ефірну олію до ультразвукового зволожувача повітря. Бували й летальні випадки, адже при контакті з УЗ мембраною олійка розпадається на мільйони часточок і в легенях формує непроникну плівку.

20.

Мед плюс сода плюс олія дорівнює вибухова суміш, якщо нагріти її в мікрохвильовці.

Радимо не застосовувати на практиці всі випадки, описані користувачами мережі!