Користувачі мережі поділилися 20 повчальними висновками, які вони зробили на своїх місцях роботи

Ми часто бачимо життя як безупинний процес навчання. Несподівані ситуації, нові знайомства чи іноземні країни — ми тягнемося до чогось нового, гарячково його шукаємо, виходимо зі своїх зон комфорту. І, врешті, стаємо сильнішими, розумнішими та більш задоволеними собою.

Попри все це, невеликі невдачі на професійній ниві нас якщо не лякають, то засмучують. Добре, що ми такі не самі — Мережа пістрявіє дописами та розповідями людей, котрі діляться цікавими моментами зі своїх робочих буднів.

Нещодавно у Твіттер запропонували дискусію на тему “Чого ви навчилися за час своєї попередньої роботи?” — і посипалися сотні відповідей. Тутка перечитав усі та вибрав найкращі. А чи погодитеся з ними ви?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Інститут Ґеллапа, американський інститут дослідження громадської думки, зазначає, що кількість дорослого населення, задоволеного своїм місцем роботи, значно зросла в останні десятиріччя. Та коли мова зайшла про рівень стресу, лише 32% респондентів відповіли, що вони “повністю задоволені роботою”. Як виявилося, минулоріч робоче населення США відчувало більшу тривожність, аніж на початку пандемії. І навіть якщо більшість задоволена умовами праці, місцем роботи, стосунками з колегами, все ж завжди є куди рости.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Буває так, що людина, бажаючи показати себе як гарного працівника, бере на себе більше робочих зобов’язань та не чинить опору, якщо дирекція накладає на неї ще більше обов’язків. Як пише Крістіна Леонарді, спікерка, відома тренерка із працевлаштування, особам, які продовжують працювати на токсичному місці, бракує “впевненості в собі та вміння побудувати особисті кордони, чим працедавці і користуються”.

Добре те, що сьогодні кожен працівник усвідомлює свою цінність на робочому місці, те, що він може та має право на більше. “Якщо ти усвідомлюєш, на що здатний, зростає твоя впевненість в собі, як і шанси влаштуватися на краще місце”, — наголошує жінка.

15.

16.

Леонарді ще пояснила, що час та сили — ваш найцінніший ресурс. “Звичайно, з усім можна змиритися, та працювати в токсичному середовищі не повинен ніхто! Кожен з нас має свої вміння, риси, якості, таланти, які можна і треба застосувати у правильному річищі”.

17.

18.

19.

20.

 

А чого вас навчила ваша робота?