Кухар, що спеціалізується на сашімі, розробляє неймовірні дизайни їжі з сирої риби та інших інгредієнтів

Багато людей погодяться, що сашімі (японський делікатес, що складається з дуже свіжої сирої риби або м’яса, гарно нарізаного на тонкі шматки) – один з найкращих способів насолодитися рибою. Ви не тільки можете скуштувати тонко нарізані морепродукти в найсвіжішій формі, але і зрозуміти, чому цей делікатес нещодавно прославився як форма мистецтва.

Один кулінарний майстер ніколи не працював з мистецтвом або дизайном, однак він мав сина, якого хотів навчити готувати їжу, а також прищепити йому любов до неї. Він забажав вигадати щось нове і перетворити навчальний процес на цікаву активність, зробивши з їжі мистецтво. Влітку минулого року він почав працювати з рибою, тому це була чудова можливість почати процес навчання! Художник навчав сина, як нарізати і приготувати сашімі, і цілий процес навчання став цікавим заняттям: чоловік зміг створити дивовижних істот і виготовити чудові твори мистецтва. Найцікавіше, що, навчаючи дитину, він сам захопився процесом.

Цікаве
Loading...

1. Бог вогню

Він опанував багато складних технологій з відео на YouTube та з інших інтернет-джерел. Чоловік також слідував за багатьма відомими професійними кухарями на Instagram і відтворив їхні страви, які побачив на фото і відео, вдома. Він почав витрачати більше часу на створення більш складних істот, тому його навички вдосконалювались. Раптом захоплювальна діяльність (або, як ми вже сказали, навчальний процес) стала його захопленням і пристрастю!

2. Білий журавель

3. Розгойдуючись на вітрі

Його секрет створення ідеального сашімі – використання різних видів риби та інших їстівних інгредієнтів для формування різних сашімі-персонажів. Ця техніка допомагає йому зробити їх більш реалістичними. Крім того, потрібно бути терплячим, оскільки процес вимагає багато часу і зосередження на деталях. Треба визнати, що сашімі – мистецтво не для всіх! Однак художник приділяє багато уваги деталям, тому всі його твори – чудові.

4. Корінь мандрагори

5. Невизначений

Його роботи дуже різноманітні – від різноманітних анімованих персонажів до чарівливих журавлів. Однак більшість з них зображують сцени життя. Він створює дівчаток, що розгойдуються на вітрі, двох коханців, які цілуються у шлюбну ніч, красивих грайливих русалок, принцес, які радісно святкують прихід весни та багато іншого. Ці сцени виглядають як прекрасні казки, розказані для дітей.

6. Шлюбна ніч

На сьогодні він має 27.2K послідовників у своєму Instagram-профілі, усі вони захоплюються його роботою. Багато хто з них може подумати, що він є всесвітньо відомим шеф-кухарем і навіть не повірить, що він – самоучка, який просто хотів прищепити дитині любов до їжі.

7. Снігова королева

8. Самурай

Якщо у вас є діти, ви, мабуть, погодитеся, що приготування їжі для дітей щодня вимагає суперсили. Це, безумовно, одне з найважчих завдань батьківства. Багато батьків вважають, що цей процес буде для них легким і веселим, тому спочатку вони з ентузіазмом і оптимізмом ставляться до цього. Проте після численних невдач (в основному через те, що діти не бажали їсти готову їжу), вони усвідомлюють, що це завдання є надзвичайно важким і складним.

9. Єдиноріг і його господиня

10. Лісовий дух

Через деякий час приготування їжі для дітей стає завданням, яке більшість батьків повинні щодня виконувати. Якщо місія буде успішною і корисною, батьки відчуватимуть спокій, але в разі невдачі вони відчуватимуть поразку і розчарування. Якщо ви – одні з цих батьків, ми пропонуємо вам наслідувати приклад цього кухаря і перетворити боротьбу з харчовими продуктами на цікаву діяльність, яка буде цікавою не лише для вашої дитини, але й для вас! Хтозна, може колись і ви станете кухарем у сфері сашімі?

11. Вогняні іскри

12. Бійцівська рибка сіамська

13. Захоплювальний ангел

14. Голуб з гілкою

15. Танець меча

16. Леді в саду

17. Граючи з русалкою

18. Білий дракон

19. Леді на вітрі

20. Сноубординг

21. Маленька дівчинка

22. Краса Пегаса

23. Самурай

24. Китайський дракон

25. Рок-зірка

26. Грішний ангел

27. Нарешті весна

28. Сила музики

29. Стріла любові

30.  Янгол, який сяє

За матеріалами Instagram

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker