in ,

Лікар-інфекціоніст про коронавірус: Не бійтеся. Мийте руки та розчиняйте навстіж серця!

Ваші діти вам за це подякують!

Я досить довго практикую у сфері інфектології, працював і у великих містах, і у маленьких селах усіх континентів. Стикався з різними захворюваннями — від свинки до СНІДУ, з яких лиш перед декотрими відчував власну вразливість чи відвертий жах.

Мені не страшний коронавірус, але я боюся наслідків цієї пандемії, яка сьогодні нищить мою Землю. Він невпинно летить по світу і я дуже турбуюся за літніх людей, за людей зі слабким здоров’ям та за всіх знедолених, кого зачепило це горе.

А ще мене лякає масова паніка й загальна втрата здорового глузду, на котрі захворіло більше осіб, ніж на сам COVID-19.

Боюся, що з лікарень та поліклінік будуть розкрадати захисні маски; боюся, що до тих таки медичних закладів злетяться всі “а може я таки хворий”, і для справді уражених не залишиться місця; боюся, що через карантин люди віддаляться одне від одного ще більше — скасують весілля та дні народження… навіть Євробачення уже скасували, на черзі й Олімпійські Ігри!

Мені страшно, що зачинені кордони перешкодять розвитку партнерських та бізнес стосунків й призведуть до масштабного економічного колапсу.

Найстрашніше, що наша нелогічність, страх та підозри передаються нашим дітям замість здорової оцінки ситуації й холодного розуму.

Епідемія коронавірусу ще не скоро покине нас. Будьте готовими до того, що він постукає й у двері вашого будинку, сім’ї, роботи. Будьте до цього готовими, щоб його прихід не був для вас несподіванкою, щоб боротьба з катастрофою не стала “сам за себе”.

Я прошу вас: поборіть паніку розумом, страх — терпеливістю, а незнання — знаннями. Зараз маємо безліч методів підтримання гігієни вдома та поза домом. Зустріньмо недугу разом — у співпереживанні, терпеливості, шукаймо розумні пошуки розв’язання труднощів та будьмо пильні й здорові!

Мийте руки! Не бійтеся фактів та страшних цифр! Відчиняйте серця!

Діти вам за це подякують!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

16 історій-доказів того, що нас “зустрічають за одягом”

14 способів наповнити себе жіночою енергією і притягнути до себе кохання