«Любов не треба заслуговувати» – правила життя Михайла Лабковського

Ділимося життєвою мудрістю від Михайла Лабковського – психолога з 35-річним стажем.

ЛЮБОВ НЕ ТРЕБА ЗАСЛУГОВУВАТИ, тим більше, що її не можна заслужити.

Цікаве
Loading...

ДЛЯ ЖИТТЯ В ЗАГАЛЬНОМУ НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ, ЩО ВИ ДУМАЄТЕ – важливе лише те, що ви відчуваєте, і те, що ви робите.

БАЖАННЯ ГАРНОЇ ЛЮДИНИ СПІВПАДАЮТЬ З ІНТЕРЕСАМИ НАВКОЛИШНІХ.

Розбиратися ТРЕБА НЕ зі світом – розбиратися треба з собою.

ПИТАННЯ ПРО СЕНС БУТТЯ ВИНИКАЮТЬ НЕ ВІД ВЕЛИКОГО РОЗУМУ і зрілості, а саме тому, що людині якось не подобається її існування. Сенс життя – в самому житті.

ЧИМ ВІД неврастеніка ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ПСИХІЧНО ЗДОРОВІ ЛЮДИ? Тим, що вони, звичайно ж, теж нервуються, але відчувають реальні емоції, у яких є реальні вагомі причини – це конкретні події, подразники в зовнішньому світі. Неврастеніки ж причини свого роздратування безперервно генерують в собі.

У ВИБОРІ ПАРТНЕРА ПОМИЛИТИСЯ МОЖНА. Тому що життя дає не те, що ви хочете головою, а те, що вам в цей момент потрібно. Подобається вам це чи ні – інша розмова.

ДЛЯ тривожних людей ЖИТТЯ – ЦЕ ЛИШЕ ВЕРВИЦЯ ПРОБЛЕМ, які треба вирішити, і хвилювань, які треба або заглушити (алкоголем, наприклад), або реалізувати (зробити велику істерику, наприклад). А там, гляди, і день минув.

ЯКЩО У ЛЮДЕЙ ВСЕ ДОБРЕ В СЕКСІ, ОТЖЕ, У ЯКИХОСЬ ГОЛОВНИХ, ГЛИБИННИХ, БАЗОВИХ РЕЧАХ ВОНИ абсолютно солідарні. І це найважливіший рівень, на якому є одинакові інтереси пари.

НЕ СЛУХАЙТЕ порадників, СЛУХАЙТЕ СЕБЕ. Що вибрали в меню, те і їжте! Дотримуйтеся своїх рішень і поважайте їх. У іншому випадку так і будете ціле життя борсатися у багні внутрішнього конфлікту між «напевно» і «не знаю».

ЯКЩО ВАМ СЬОГОДНІ НЕ ХОЧЕТЬСЯ НА РОБОТУ – ВІЗЬМІТЬ ВИХІДНИЙ. Якщо не хочеться і завтра – візьміть ще один вихідний. А якщо не хочеться післязавтра – змінюйте роботу. І річ тут не в ліні. Лінь – це або проблема з волею, або проблема з мотивацією.

ВИ ХОЧЕТЕ БУТИ красивими чи ЩАСЛИВИМИ? Якщо друге – працювати треба не над зовнішністю, а над самооцінкою. Полюбіть себе з будь-якою зовнішністю, і тоді ваша зовнішність, дійсно, може бути будь-якою! Це закон.

Не бійтеся ЗАЛИШИТИСЯ НА САМОТІ. Не бійтеся, що такої любові більше не трапиться. Якщо будете особистістю, вільною і незалежною, ще знайдете свою людину. А будете боятися – втратите того, кого вже зустріли і полюбили.

ЯКЩО ВИ ВЖЕ ЧОГОСЬ ДОСЯГЛИ І ЗУМІЛИ ЗАРОБИТИ, ви зробите це ЗНОВУ. Як неможливо розучитися плавати і їздити на велосипеді, так неможливо розучитися залишатися на плаву в життєвих бурях.

Автор Михайло Лабковський

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close