Маленька матусина брехня: попросити дітей полежати нерухомо, щоб підзарядити піжамки-світлячки

Якби нам за кожну батьківську “маленьку брехню” давали по 50 копійок, ми би вже були мільйонерами. Батьки змушують малих вірити геть у всі небилиці — про декотрі здогадуєшся, лиш коли сам стаєш дорослим. Наша героїня — винахідлива матуся з Пукіпсі, Нью-Йорк. Жінка пішла на смішний обман, коли їй не вдавалося (зрештою, як і 99,99% батьків) вкласти дітей спати.

Мама наказала своїм гіперактивним малюкам нерухомо лежати, щоб підзарядити піжами, котрі світяться у темряві

“Шукаєте способів вгамувати дітей? Купіть їм піжами, які світяться в темряві і змусьте нерухомо полежати на світлі, щоб останні “підзарядилися”. І мені навіть не соромно. Щоб трюк вдався, я ховала піжами назад до шухляди — в темряві вони тьмяніли. Отак перед сном завжди “трошки” їх обманюю” — поділилася Джессіка в новому дописі на Фейсбук. На світлині ви бачите двох доньок Джессіки — 3-річну Ганелор та 4-річну Емму, котрі нерухомо лежать на підлозі та чекають, поки “піжамки” підзарядяться.

Джессіка — матуся 3-річної Ганелор та 4-річної Емми

Вигадка молодої матусі, як приборкати двох непосидюх, швидко поширилась мережею, назбиравши 200k вподобань і 120k поширень. “Оце придумала. На що лиш не підуть матері у вихованні дітей”, — прокоментувала допис мамуся-користувач. А інша написала таке: “Класна ідея. Хотіла б я до неї додуматися, ще коли мої діти були маленькі”.

У обидвох дівчаток — порушення сенсорної інтеграції

Порушення сенсорної інтеграції — це захворювання, за якого мозку важко приймати, обробляти й відповідати на сигнали, які надходять від органів чуття. Деякі хворі надто чутливі до всього, що відбувається довкола, інші ж — взагалі байдужі. Оскільки донечки Джессіки дуже гостро реагують на всі ситуації, її “трюк” справді допоміг налагодити вечірній ритуал вкладання спати. І виконують вони його тепер щовечора, обов’язково. “Ще для розслаблення і спокійного сну ми використовуємо ефірні олійки — чудовий метод для зосередження”, — розповіла жінка в соцмережі.

Користувачі так відреагували на маленьку брехню жінки:

За матеріалами

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close