in , ,

Мама буде любити вас, навіть якщо її серце зупиниться…

Вона стане вашим невидимим ангелом-охоронцем. Ще одним.

Втрата матері незмінно позначиться на вашому житті. Від цього дня все ваше життя зміниться. Ви будете помічати те, чого ніколи не помічали, відчувати те, чого ніколи не відчували.

Нове почуття самотності розриватиме ваше серце, почуття незмінної самотності. Яке ви нічим не зможете закрити.

Якого б ви не були віку, ви неминуче відчуєте втрату матері, наскільки вона була важливою і дорогою для вас, як сильно ви її любили і як вона любила вас. Ви подумки летітимете думками до неї й запитуватимете: “Де ти, мамо?”

Неймовірно, але мама постійно знаходитиметься поруч, мов ангел-хоронитель. І ви навіть зможете заприсягнутися, що чуєте її запах, відчуваєте її присутність, серцем обійматимете її.

Її незрима присутність супроводжуватиме вас кожної миті в житті, вона витиратиме ваші сльози в найтяжчі хвилини і радітиме, коли ви будете щасливі.

Години, тижні, місяці пройдуть, а пустка не заповниться. Ви будете тисячі разів картати себе, що мало часу проводили з нею, мало казали, як сильно ви її любите, а зараз хотіли б… та не можете. Бо її вже немає.

Ви будете згадувати її посмішку, лагідні руки, голос і обійми. Гадатимете: “Чи бачить вона мене? Чи любить? Чи пам’ятає?”

Час не гоїть таких ран, але заліковує. Та минуть місяці й роки, і ви зрозумієте, що мама завжди поруч. Вона не далеко, але близько, в серці, думках, спогадах. Вона не полине в темряву потойбіччя, бо ви її згадуватимете завжди.

Мама завжди буде поруч. Вона любитиме вас завжди! Душі ваші завжди будуть разом, навіть якщо вона піде з цього життя. Ваш зв’язок — сильніший за смерть, бо він — саме Життя!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Основні поради, щоб вберегтись від вірусу COVID-19

15+ фактів про неймовірні речі на Землі