in , ,

Мені не потрібен коханець, мені потрібен той, хто стане мені найкращим другом

Справжня близькість — це можливість поділитися не лиш своїм тілом, але й своєю душею.

Ніде правди діти — багато людей на світі шукають і прагнуть фізичної близькості, тілесного контакту, поцілунків і тепла. Та для більшості цього замало, погодьтеся: емоційна близькість набагато важливіша. Мені потрібен той, з ким я зможу розділити свою душу.

Коханий, поруч з яким я можу почуватися любленою і бажаною, котрий щоранку й щовечора обійматиме і цілуватиме мене попри все на світі, котрий кожного світанку бачитиме мене такою, якою я є — з колами під очима і “воронячим гніздом” на голові. І буде ще сильніше мене цілувати.

Я хочу розділити з ним всі його інтереси й захоплення, подорожувати по всьому світу і заблукати в тісних вуличках стародавніх міст, куштувати екзотичні страви й вишукані напої.

Або цілий день провести з ним у піжамі, не вилазячи з дому. Замовити доставку їжі та переглядати улюблені фільми, дивитися на нього і розмовляти про все на світі. І сумувати за ним, коли він заснув, а я ще ні.

Хочу щодня одержувати від нього ніжні смс-ки й ходити із задоволеним обличчям, тішачись як мала дитина. Хочу розділити з ним усі біди й радощі та просто постійно тримати його за руку. І всі негаразди вирішити разом, тримаючись за руку.

Мені потрібен друг, а не коханець! А вам?

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

7 ознак недолюбленої дитини

15 веселих жартів про коронавірус. Хоч ми на карантині, та веселіше — все мине!