in , ,

Мережа виказала 8 ознак нещасливих пар

На фотографії молодь тримається за руки й світиться від кохання? Та не все так чудово, як здається на перший погляд. Вчені довели, що за певними типовими знімками можна зрозуміти, чи щасливі люди у стосунках чи навпаки ні.

Тутка проконсультувався із психологами й склав 8 ознак нещасливих пар, які легко проглядаються у соціальних мережах.

1. Щоденні “солодкі” фотографії

Навіщо пари публікують до 100 світлин їх закоханих очей щодня? Цьому є два пояснення: перше — або вони безтямно закохані одне в одного, друге — хочуть стать дуже популярними й набрати багато вподобань від підписників. Останнє найбільш вірогідне. А ще психологи стверджують, що засилля таких кадрів може вказати на внутрішню невпевненість людини у своїх силах. Замість того, щоб проводити разом час й цінувати такі моменти, блогери безустанно сидять в мережі й підраховують кількість поширень та вподобань.

Студійні фотографії

Якщо пара замовляє фотографа на важливу подію та потім ділиться цими світлинами в мережі — все нормально. Та коли фотосесії дуже часті, а закохані повторюють однакові пози й натягнуті усмішки, закрадається сумнів. За такими діями пара приховує свої проблеми й створює ілюзію благополуччя.

Партнери на фото майже не доторкаються одне до одного

Розташування тіла партнерів теж може багато повідати про пару. Якщо вони торкаються одне до одного верхньою частиною тіла або стегнами, це — ознака глибокої емоційної близькості. І навпаки: незграбні рухи чи доторки виявлять ворожість та напруженість серед закоханих.

І ще один момент — руки. Якщо пара тримається за руки — їх стосункам можна лише позаздрити.

Вихваляння подарунками й щедрістю партнера

Вже нещодавно ми згадували, що публікація букетів квітів та подарунків у мережі свідчить про низьку самооцінку людини та її намагання справити враження на читачів. Але ж де сам “призвідник” до радості, тобто коханий, який той букет чи коштовність приніс? Складається враження, що дівчата (а саме в їх профілях багато таких світлин) більше дорожать самим подарунком, ніж дарувальником. Матеріальний бік в таких парах займає чи не основне місце.

Ідеальні світлини з відретушованими обличчями

Психологи нас запевнили, що прості, навіть неохайні фото в мережі свідчать про адекватну самооцінку людини й її впевненість в собі. Так само і в парах: якщо ми намагаємося створити ідеальний кадр, то в стосунках не все так гладко. Так, постійне редагування спільних фотографій вкаже на те, що ми не приймаємо або свої зовнішні риси, або риси свого партнера.

Дитина — в центрі уваги

Якщо дитина займає увесь Інста-простір мами, то питання — а де ж у її житті тато? Тобто чоловік? Надмірне прив’язання до дитини теж шкідливе, будьте поміркованими й сприймайте свою дитину не як центр світу.

Відсутність будь-яких світлин з партнером

Або ви його соромитеся, або він проти таких публікацій в мережі. Або ви не цінуєте ці стосунки й не хочете його “світити”. Все ж, якщо ви не активний блогер, кілька фотографій можна опублікувати, звісно ж за взаємною згодою.

Багато відвертих селфі

Навіть перебуваючи у стосунках часто буває так, що дівчина публікує свої відверті світлини. Цим вона виявляє своє незадоволення актуальним супутником й позиціонує себе відкритою до нових стосунків.

Бонус: думки користувачів мережі

  • У мережі вони — закохана пара, він робить їй сюрпризи та подарунки. В житті — він контролює всі її витрати, а сам тринькає гроші, ставиться до неї як до прислуги.
  • Моя подруга постійно публікує світлини своїх усміхнених дітей, чоловіка, який дарує розкішні подарунки. А насправді вони сидять у страшних боргах, щоб усе це купувати.
  • Мій друг з дівчиною постійно публікували спільні фотографії й голосили на увесь світ, що хочуть його підкорити. Вся їх амбіційність розвіялася через 3 місяці після весілля — вони розлучилися.
  • Одна пара моїх знайомих ще зі школи нещодавно одружилася. За зовнішньою пеленою ідеальних фотографій, пропозиції руки та серця на високій горі, подорожей по Європі ховається неповага, образи та навіть піднімання рук.
  • А я скажу ще інше: інші мої знайомі взагалі не афішують своїх стосунків, але до безтями кохають одне одного й дуже ніжно ставляться до своїх почуттів.

А вас дратують світлини закоханих у соціальних мережах? Як гадаєте, їх почуття — справжні? Пишіть свої думки в коментарях.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

-1 points
Upvote Downvote

15 домашніх вазонів-друзів для очищення повітря

Паління — таке недешеве задоволення. Австралійська бабуся довела це на практиці