Міні-комплекс ранкових вправ, які «розбудять» обличчя і знімуть набряклість (Це займе не більше 7 хвилин)

Не кожному подобається відображення в дзеркалі після пробудження. Адже так хочеться прийти на роботу свіжим і гарним, а настрій псують набряки, які довго не проминають, нерівний колір обличчя і вираженість зморшок. Швидко привести себе в норму допоможуть прості вправи, які заберуть 5-7 хвилин, тому їх легко внести в свою ранкову рутину.

Ми в Тутка вивчили поради фахівців і підібрали ефективний комплекс, який допоможе обличчю «прокинутися» і мати прекрасний вигляд. А якщо виконувати ці вправи регулярно (і не лише вранці), можна швидко помітити зміни в кращу сторону. Вправи спрямовані насамперед на зняття м’язових затискачів на обличчі й покращення відтоку рідини.

1. Розслаблюємо шию, щоб покращити кровообіг

Цікаве
Loading...
 • Розтягнення бічної поверхні шиї. Початкове положення: стоячи, випрямивши спину, руки опущені уздовж тіла. Ліву руку тягнемо донизу, при цьому повільно нахиляємо голову до правого плеча. Затримуємося в положенні на 30 секунд. Змінюємо руку і нахил голови.
 • Розтягнення передньої поверхні шиї. Початкове положення: стоячи, випрямивши спину, руки опущені уздовж тіла. Обидві руки тягнемо донизу і трохи вперед, голову обережно схиляємо назад і притискаємо до потилиці. Затримуємося на 30 секунд.
 • Розтягнення задньої поверхні шиї. Початкове положення: стоячи, руки зчеплені на потилиці “в замку”. На видиху трохи опускаємо голову, на вдиху намагаємося підняти її назад, але руками перешкоджаємо цьому. Потім видих, і знову трохи опускаємо голову. Повторити 3 рази.

Результат: зменшуються заломи в зоні декольте і на шиї, активізуються процеси правильного кровотоку і лімфотоку.

2. «Пробуджуємо» шкіру і покращуємо колір обличчя

 • Обхоплюємо пальцями в формі літери V вуха і виконуємо рухи-розтирання вгору-вниз в швидкому темпі. Повторити 30 разів.
 • Легкими рухами постукуємо зубною щіткою по всій поверхні обличчя протягом 1 хвилини.
 • Двома руками по черзі захоплюємо пасма волосся біля коренів і тягнемо їх. Проходимо таким чином цілу зону голови. Додатково можна пройтися пальцями вгору від чола до маківки.

Результат: приплив крові до біологічно активних точок, шкіри, лімфодренаж.

3. «Розплющуємо» очі та знімаємо набряки

 • Вказівним пальцем правої руки притримуємо шкіру біля початку лівої брови. Злегка згинаємо вказівний палець лівої руки і ніби «проїжджаємо» його бічною стороною по всій брові, натискаючи на неї з середньою інтенсивністю й злегка піднімаючи вгору. Проробляємо таке ж із правою бровою. Повторити по 10 разів для кожної брови.
 • Злегка зігнуті вказівні пальці розташовуємо над бровами, великі пальці при цьому перебувають у зоні під очима. Виходить, що пальці утворюють «бінокль», вони повинні бути притиснуті до шкіри, але не тиснути на неї. Чергуємо широке розплющення очей на 1-2 секунди і примружування. Намагаємося не морщити чоло, залучаємо тільки кругові м’язи очей. Повторити 10 разів.

Результат: «розкриття» погляду, зменшення набряклості під очима, скорочення «гусячих лапок».

4. Розгладжуємо чоло

 • Розташовуємо вказівний, середній, безіменний пальці обох рук на чоло, міцно притискаємо. Затримуємося в такому положенні на декілька секунд, потім рухаємо пальцями у напрямку до скронь і по скронях донизу. Повторити 10 разів.
 • Вказівні пальці тримаємо над бровами, намагаючись повторити їх вигнуту форму. Піднімаємо брови, притримуючи зону над бровами. Затриматися в такому положенні на 3-4 секунди, розслабитися. Повторити 10 разів.

Результат: розслаблення м’язів чола, зменшення виразності зморшок.

5. Підтягуємо овал обличчя

 • Розташовуємо руки на обличчі так, щоб середини долонь були притиснуті до вилиць, а пальці – до скронь. Повільно просуваємо долоні вгору до верхівки голови, в результаті з’єднуючи їх там. Повторити 3 рази.
 • Розташовуємо великі пальці поруч під підборіддям, ближче до шиї, немов провалюючись в ямку, яка знаходиться за кісткою нижньої щелепи. Починаємо просуватися в різні боки до вух, круговими рухами повільно масажуючи кістку нижньої щелепи і простір під нею. Повторити 2-3 рази.

Результат: легкий ліфтинг обличчя, зняття набряклості з нижньої половини обличчя, лімфодренаж і підтягнення підборіддя.

Сподобалися вправи? А які методи використовуєте ви, щоб прокинутися швидше і «розбудити» обличчя?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close