Невидимі вправи для обличчя, які можна робити де завгодно

Ці омолоджувальні вправи ви можете виконувати де завгодно: вдома, на роботі або прогулянці. Щоб підтягнути обличчя, дуже важливо тримати рівну поставу. Звертайте увагу на те, щоб не стискати несвідомо щелепи. Намагайтеся звільнити їх і розслабити всі м’язи обличчя.

1. Боремося з другим підборіддям

Прикрийте рот, губи зімкніть і розслабте щелепи. Притискайте язик до верхнього піднебіння й опускайте на своє місце. Щоразу, коли ви будете робити цей рух, тканини під нижньою щелепою підтягнуться вгору. Регулярно виконуючи ці рухи, ви зменшите друге підборіддя або не допустите його появи. Повторюйте вправу від 8 до 20 разів.

2. Для гладкої шиї та чіткого овалу обличчя

Прикрийте рот, губи зімкніть і розслабте щелепи. Напружуйте щоки так, ніби штовхаєте куточки губ до зубів. Рот не розкривайте. Працює тільки підшкірний м’яз шиї і жувальні тканини. Ви відчуєте невелике напруження м’язів щік, ваші вуха трохи піднімуться, а на обличчі з’явиться легка усмішка.

Утримуйте м’язи в такому положенні 10 секунд. Тільки не розтягуйте обличчя в широкій посмішці, штовхайте тільки куточки губ. Виконайте 3 рази.

3. Піднімаємо ніс

Ви знаєте про те, що ніс і вуха, які складаються з хрящів, ростуть протягом всього життя людини? Тому у літніх людей, коли м’язи, що оточують ніс, стають немічними, ніс опускається.

Вдихайте, при цьому розширюйте ніздрі, потім звичайний видих. Вираз обличчя не повинен змінюватися. Потренуйтеся перед дзеркалом — якщо побачите на обличчі гримасу відрази — ви виконали неправильно. Ніздрі повинні рухатися по трохи, практично непомітно. Його можна відчути, тільки приклавши до крил носа пальці. Повторюйте 3 рази поспіль, витримуючи паузи на 3-4 секунди.

4. Зміцнюємо кругові м’язи очей

Постарайтеся піднімати зовнішні куточки очей, ніби ви посміхаєтеся одними очима. Затримайтеся в цьому положенні на дві секунди і розслабте м’язи. При цьому, не нахмурюйте чола, брови не піднімайте і не розтягуйте губи в усмішці. Виконайте 3 рази по 10 вправ.

Всі рухи практично непомітні з боку, інші люди не зможуть здогадатися, що ви тренуєтеся. Ці вправи виконуйте тричі на день п’ять днів на тиждень, потім два дні відпочиньте.

За матеріалами