Німецький цирк у своїх шоу використовує голографічні зображення живих тварин – так пропагується нежорстока експлуатація тварин

Коні, слони, мавпи та леви – хто б уявив цирк без цих тварин? Однак нещодавно цирк Ронкалі порушив традицію, замінивши плоть і кров на голограми, що, власне, вийшло не менш привабливо.

Цікаве
Loading...

З 1976 року цирк розважав своїх глядачів шоу тварин, однак відмовився від цього на користь боротьби проти жорстокого поводження з братами нашими меншими.

Проте, атракція далі показує гриви та хвости, проте не живі. “Ронкалі цирк” запровадив неймовірне голографічне циркове шоу, яке проектується на великому екрані на арену, завдовжки 32 метри та висотою у 5 метрів при проекції на повних 360 градусів для кожного глядача.

Менеджери цирку, разом із компанією Bluebox та її партнером фірмою Optoma встановили 11 лазерних екранів ZU850 з голографічною передачею.

Біргер Вундерліх із компанії Bluebox сказав, що вони разом з фірмою Optoma вже 6 років не користувалися проекторами і такий фідбек для них – чудовий приклад у ціні, застосуванні та рентабельності. Чоловік поділився, що для шоу знадобилося тип проектора ZU850 із контрастом у 2000000:1 для ідеального кольору.

Такий варіант шоу чудово перегукується із тривожною проблемою перебування диких тварин в неволі та жорстокого поводження із ними.

Волонтери багато разів звинувачували власників цирку, що ті б’ють, морять голодом і тримають своїх вихованців в антисанітарії – останні ж мають в чудовому вигляді виступати перед натовпами.

У Великобританії, до прикладу, з 2020 року набуде чинності закон про заборону мандрівних цирків із живими тваринами.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close