Ніщо не марне у цьому житті

1. У своїй реальності ти маєш те кіно, яке крутиться в твоєму «проекторі». Що намалюєш, те і побачиш. Проблема лише в тому, що люди роблять навпаки: що бачать, те і малюють. Розумієш різницю?

2. Чудо станеться тільки в тому випадку, якщо ти зламаєш звичний стереотип і будеш думати не про засоби досягнення, а про саму мету.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

3. Якщо тобі часом здається, що ти «не від світу цього» або з цим світом «щось не так», отже, ти вже майже або зовсім прокинувся – чудово.

4. Якщо ти вперто та непохитно будеш крутити в думках своє кіно і крокувати до мети – реальність рано чи пізно стане відповідною до нього. Реальність просто не матиме куди подітися – така її властивість. Не тільки ти залежиш від реальності, але і вона від тебе. Питання в тому, хто володіє ініціативою.

5. Чого не потрібно робити однозначно, так це – розчаровуватися у своєму житті. Ти не повинен думати, що воно не вдалося. Ні в якому віці не можна так думати. У цьому житті все не марно. І все ще тільки починається – в будь-який час, за будь-яких умов і обставин.

6. Навчися кайфувати від поганої погоди, від черг, заторів, проблем, будь-якого негативу. Такий ось певний мазохізм поступово розчистить небо над твоїм світом. Тобі необхідно замислюватися лише над тим, якою вигодою стане для тебе та чи інша прикра обставина. А так воно і буде – сам в тому переконаєшся неодноразово.

7. Коли ти перестанеш просто хотіти і будеш мати намір, тоді ти це отримаєш.

8. Найскладніше – вміти чекати, зберігаючи при цьому спокій господаря ситуації. Необхідно витримати випробування паузою, протягом якої нічого не відбувається.

9. Виявляючи невдоволення чимось або лаючи когось – уряд, держслужбовців, футболістів, погоду, колег, сусідів, близьких, не кажучи вже про дітей, ти передаєш в дзеркало світу непривабливий образ і отримуєш відповідну реальність у відображенні.

10. Дозволити собі бути собою – означає прийняти себе з усіма своїми недосконалостями. Дозволити іншому бути іншим – значить зняти з нього проекції своїх очікувань. В результаті ситуація, коли один хоче те, чого інший не сприймає, незбагненним чином вирішиться сама собою.

Користуватися цими принципами чи ні – вибір завжди залишається за тобою. Ти можеш порахувати це повною маячнею і пропустити повз вуха цю інформацію. А можеш спробувати втілити ці поради в життя вже зараз і подивитися, що буде відбуватися. Між іншим, десятки тисяч людей зізнаються, що завдяки цим принципам їх життя якимось невідомим чином змінюється на очах. Пам’ятай: людина — це те, у що вона вірить.

Переклад Тутка за матеріалами