Одна жіноча навичка може привернути в життя все, що побажаєте: чоловіка, щастя, успіх

Жінки запитують, як привабити чоловіка. Відповідь дуже проста – навчіться насолоджуватися. Чим сильніша насолода, тим більше число чоловіків захочуть випробувати це почуття разом з вами.

Енергетика насолоди – це найсильніший засіб залучення до себе людей.

Секрет твого успіху та досягнення будь-якої твоєї мети дуже простий і лежить на поверхні. Навчися любити себе і насолоджуйся всім, що ти робиш! Людська енергетика відіграє величезну роль в житті людини, а якою вона буде залежить тільки від тебе. Як жінка ти володієш сильнішим і чуттєвим енергетичним полем, яке зі спритністю можеш використовувати в своїх інтересах і на свою користь.

Який чоловік відмовиться випробувати ту насолоду разом з тобою і встоїть перед твоїми чарами, якщо ти сама так любиш себе і насолоджуєшся своїм існуванням. Повір, що навколишні це відчувають і вони тягнуться до тебе.

Потрібно вміти насолоджуватися абсолютно всім, проживати із задоволенням кожну мить – починаючи від насолоди чашечкою чаю і закінчуючи неквапливою вечірньою прогулянкою, нехай навіть це буде прогулянка від роботи до будинку. Їж, пий, працюй, вдихай аромат ранкового повітря, дивись на світ із задоволенням. Навчися насолоджуватися моментами самотності та смутку, також як моментами радості й свята в твоєму житті.

Як навчитися насолоджуватися кожним моментом свого життя?

Потрібно почати з любові до себе! Будь незалежна від чоловічої любові, почни з розуміння того, що ти самодостатня особистість, яка щаслива сама по собі і сама може обдарувати любов’ю будь-кого. Усвідомивши, що ти можеш бути щаслива і без чоловіка, ти почнеш насолоджуватися життям. А навчившись це робити, повір, він не змусить себе довго чекати і захоче розділити твоє щасливе життя з тобою. Оточи себе тим, що тобі подобається, до дрібниць, будь завжди доглянутою і красивою, не економ на собі. Зрозумій, ти не повинна старатися для когось, ти повинна старатися для себе, нехай це сподобається тобі, а не комусь.

Створи в своєму будинку інтер’єр такий, як ти хочеш; красиво сервіруй стіл і подавай їжу, навіть якщо ти сама; переглядай фільми, які ти любиш; слухай улюблену музику; наповни ванну своїми ароматами; купи постільну білизну, про яку давно мріяла; зміни свій гардероб; зроби манікюр; запишись на масаж – одним словом, почни себе любити. Ти побачиш, наскільки кардинально зміниться твоє життя і ставлення рідних, близьких до тебе! Хіба хтось захоче відвернутися від сонячної, життєрадісної і щасливої людини?

Живи в насолоді… І нехай весь світ зачекає!

Переклад Тутка за матеріалами