in , ,

Ось як проходить любов у кожного знаку зодіаку…

Овен (21.03 – 19.04)

Любов проходить тоді, коли стосунки стають для них тягарем. Овни швидко мчать по життєвій трасі й люблять тих людей, хто від них не відстає. Осіб, які їх пригальмовують, вони надовго в житті не тримають.

Телець (20.04 – 21.05)

Тельці — найвідданіші люди на світі, які до останнього подиху будуть захищати кохану людину й цінувати взаємну вірність. Але таку довіру треба спочатку заслужити. Якщо ж ні — впертий та принциповий Телець назавжди з вами попрощається.

Ось проходить любов у кожного знаку зодіаку…

Близнюки (22.05 – 21.06)

Вічно прямують до чогось нового, не стоять на місці й постійно рухаються до мети. Стосунки може вбити рутина і передбачливість життя, Близнюк просто почне нудьгувати й завершить стосунки. Він пориває з партнерами, які тримають його на одному місці.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки мають вроджену та сердечну доброту, тому їх називають людьми із золотими серцями. І собі коханих цей знак обирає зі схожими рисами, не терпить егоїстів та грубих особистостей. Кохання у Раків закінчується тоді, коли їх партнери стають підлими та лицемірними.

Лев (23.07 – 22.08)

Леви за натурою егоїстичні та себелюби, та це не означає, що такі риси керують їх стосунками. Насправді, вони теж стараються для коханих і не можуть витримати негативу й песимізму від близьких. В такому випадку, коли негативні емоції переважають любов, Лев залишає стосунки.

Діва (23.08 – 22.09)

Діви славляться своєю вимогливістю і щодо себе, і щодо близьких. Якщо протилежна половинка не старається так, як вони, не докладає максимуму зусиль, Діви готові з нею розлучитися.

Терези (23.09 – 22.10)

Терези завжди чулі до почуттів довколишніх людей, але не можуть стерпіти егоїзму. Якщо поруч з ним буде людина, яка любитиме себе більше, ніж його, цей знак розірве стосунки.

Скорпіон (23.10 – 22.11)

Скорпіон — енергійний та дуже сексуально привабливий знак. І його партнер також має відповідати цим його рисам. Якщо друга половинка не дасть змогу виходу його сексуальній енергії, Скорпіон піде з пари.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці не вітають любовних зобов’язань, тому легко змінюють одного партнера на іншого. Вони часто закохуються і ще частіше втрачають інтерес до коханої людини, та не судіть їх суворо: так станеться тоді, коли Стрільці нудьгують у парі й довго стоять на місці.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги — амбіційні особистості, вони не бояться всі свої сили та час витратити на досягнення мети. Від цього можуть постраждати стосунки, адже цей знак з головою може присвятити себе кар’єрі.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії — вічні учні, люблять пізнавати щось нове, постійний інтелектуальний та емоційний розвиток. Якщо такий зріст неможливий з партнером, стосункам може настати кінець.

Риби (19.02 – 20.03)

Риби мріють про казкове кохання, романтику й справжні почуття, такі, як у Голівуді. Якщо натомість в парі панують проблеми й застій, вони швидко охолонуть до партнера.

Чи впізнали ви себе чи знайомих в нашому гороскопі? Поділіться з нами своїми думками.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Ідеальна дієта для кожного мала би бути приблизно такою…

15 історій від користувачів, котрі мають дар веселити всіх, хто їх оточує