in , ,

Особисте пекло для кожного знаку Зодіаку

Страшно? На жаль, в пеклі можна жити і на цьому світі. А Тутка розкаже, яке “пекло” чекає на різних зоряних символів.

Козеріг

Особисте пекло для Козерога — постійно забувати вимкнути котел чи зачинити двері, провалити вступні іспити чи забути ключі від “вогненної колісниці”.

Водолій

Пекли для Водолія — нудьга. Його зачинять у порожній кімнаті та будуть показувати 173-тю серію “Дикого ангела”. А якщо він через двісті-триста років виправиться, пообіцяють подарувати підшивку газети “Порадниця” за 2005-тий рік. Та й то не точно.

Риби

Пекло дисципліни: Рибки будуть проходити солдатську муштру, одягатися на час, вставати з будильником і складати плани в органайзері. А вночі їх мучитимуть кошмари: “Ти чому забула вдома щоденник? А голову не забула?”

Овен

Рутина для нього — вбивча, її його змусять робити в пеклі. Беззмістовні, некорисні справи — збирати воду в дощ чи прокидати сніг у снігопад. За що навіть не подякують.

Телець

Пекло злигоднів. Ким лиш не стане Телець: і сомалійським біженцем, і українським чиновником за тиждень до зарплати. А якщо коротко, то дуже бідною людиною. А чортяки постійно тягнутимуть його на розпродаж і зваблювати окулярами Dior за акційною ціною.

Близнюки

Пекло викриття. Близнюка будуть звинувачувати у його несправжності, в тому, що і губки в нього підкачані, і диплом він купив, і французької мови він, звісно, не знає. А він, Близнюк-бідолаха, нічим не зможе заперечити.

Рак

Ад уваги. Надмірної уваги до його персони, де його фотографії без макіяжу висітимуть на кожному стовпі, а журналісти тероризуватимуть з проханням дати інтерв’ю. І пощади не буде.

Лев

Пекло байдужості. Для самовдоволеного Лева — справді пекло. Ідемо далі.

Діва

Пекло хаосу. Якщо ви думаєте, що це про те, як «дещо несиметрично стоять надщерблені котли», нічого ви про хаос не знаєте. Котел Діві взагалі не видадуть, тому що забули внести її в списки, потім видадуть, але дірявий, олію не завезуть, дрова відволожаться, струм закоротить. Суцільна смуга невдач.

Терези

Пекло критики. Терези постійно критикуватимуть, зверхньо ставитимуться до його слів, його інтерв’ю публікуватимуть у світській хроніці й дуже скептично будуть відноситися до всього, що він каже і думає.

Скорпіон

Пекло стриманості. Поки Скорпіона ніхто не буде помічати, довкола нього будуть відбуватися вакханалії, вино буде литися рікою, а йому до цього всього буде зась. Його просто не існуватиме.

Стрілець

Пекло песимізму. Від котрого не можна буде врятуватися, як і від набридливих чортів-п’яниць і старих дів-дияволиць.

Дещо моторошне пекло, як гадаєте?

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Психолог: Якщо вам щось дуже потрібно, ви це можете отримати. Але за двох умов

Актори передачі «Маски-шоу» та їх творчість сьогодні