in ,

Оздоровлюємось по-японськи за 5 хвилин

Що ми знаємо про свої пальці на руках? Виявляється, кожен палець “відповідає” за стан здоров’я конкретного внутрішнього органу. І, впливаючи на певний палець, можна вирішити багато проблем зі здоров’ям. Ми в Тутка вирішили більше дізнатись про японське мистецтво лікування Джин Шин Джитсу.

Протягом багатьох століть японці застосовували дуже ефективні методи альтернативного лікування, сьогодні ми розповімо вам про один з них, на який у вас не піде понад 5 хвилин. Освоїти цю просту техніку зовсім не складно. І вона не вимагає якихось особливих навичок.

Кожен палець на руці “відповідає” за певний орган

В Японії з давніх часів існує безліч тонких мистецтв. Є серед них і цілюще мистецтво, яке допоможе відновити баланс емоцій через стимуляцію заданих точок на пальцях. Мистецтво це має назву Джин Шин Джитсу.

Цілющий ефект даної техніки базується на твердженні, що кожен палець на руках трансльований на певні органи, і при стимуляції відповідних точок на пальцях можливе поліпшення емоційного і фізичного стану.

Як працює Джин Шин Джитсу

Дане мистецтво не вимагає якоїсь особливої підготовки. Маніпуляція триває до 5 хвилин. І ось як це працює.

Ви хочете допомогти якомусь своєму внутрішньому органу?

Ось як це можна зробити. Просто візьміть в іншу руку і міцно стисніть потрібний палець руки на 5 хвилин. В цей час має значення ваше глибоке, повноцінне дихання, а по закінченні маніпуляції обома руками десь протягом 3 хвилин помасажуйте всі пальці.

На які пальці транслюються внутрішні органи

 • Великий палець «відповідає» за депресію і тривожність, його органи — це селезінка і шлунок. Симптоматика, при якій працюють з цим пальцем: головні болі, дерматологічні проблеми, болі в області шлунка, знервований стан.
 • Вказівний палець «відповідає» за невпевненість, страх, розчарування, він проєктований на сечовий міхур і нирки. Симптоматика, при якій працюють з цим пальцем: дисфункції травлення, зубний біль, біль в області спини, болі, пов’язані з мускулатурою.
 • Середній палець «відповідає» за гнів і дратівливість, він проєктований на жовчний міхур і печінку. Симптоматика, при якій працюють з цим пальцем: лобові головні болі, мігрень, менструальний біль, хронічна втома, патології кровопостачання.
 • Безіменний палець «відповідає» за страх, печаль, інші негативні емоції, він проєктований на товсту кишку і легені. Симптоматика, при якій працюють з цим пальцем: астматичні прояви, дерматологічні захворювання, дисфункції органів дихальної системи та травлення.
 • Мізинець «відповідає» за відсутність впевненості в собі, нервозність, тривожність, він проєктований на тонкий кишківник і серце. Симптоматика, при якій працюють з цим пальцем: проблеми серцево-судинного характеру, патології кісткової тканини, біль у горлі.

Якщо ви стикаєтеся зі згаданими проблемами фізіологічного і психологічного характеру або відчуєте їх у майбутньому, спробуйте цю техніку. Вам знадобиться всього 5 хвилин і ніяких спеціальних пристосувань. А ефект може дійсно здивувати.

Що ще можливо «прочитати» на пальцях рук?

Насправді кисті, долоні й пальці рук містять в собі багато інформації, про стан вашого здоров’я.

Рука абсолютно здорової людини відрізняється теплими та гладкими шкірними покривами, на долоні добре помітні лінії, суглоби гнучкі, рухливі й не помітні. Хворобливий стан, недуга стають помітними на пальцях і долонях, змінюють їх зовнішній вигляд і характеристики.

Особливості рук

Про що свідчить конфігурація долоні

Володарі вкорочених пальців і широких, лопатоподібних долонь мають схильність до патологій, пов’язаних з кровопостачанням. Ті, хто мають довгі пальці та витончені долоні, проявляють особливу чутливість до явищ зовнішнього середовища.

Володар маленької руки більш часто страждає від дисфункцій вегетативної нервової системи.

Шкірні покриви долонь

 • Якщо шкіра верхніх кінцівок має жовтуватий тон, не виключені дисфункції печінки/жовчного міхура. На долоні виник мармуровий малюнок – у людини явні проблеми, пов’язані з роботою вегетосудинної системи.
 • Почервоніння шкірних покривів рук може свідчити про токсичне ураження печінки.
 • Руки постійно мерзнуть (або просто холодні) в тому разі, якщо порушений кровообіг.
 • Відчуття мурашок в області рук свідчить про наявність дисфункцій ендокринної системи.

Пальці рук

Якщо ви помітили, що у вас німіють мізинці, це може вказувати на проблеми з боку серцево-судинної системи. Коли німіють великі пальці, можливо, є проблеми з органами дихальної системи.

Кінчики пальців стали пурпурного кольору – дає про себе знати збій у травній системі, червоного кольору – потрібно перевірити печінку.

Суглоби на пальцях

Якщо суглоби погано згинаються або навпаки, надмірно гнучкі, то цілком можливі дисфункції жовчного міхура і печінки. Коли суглоби видають хрускіт, це свідчить про дефіцит мікроелемента кальцію в організмі.

Нігті

 • Якщо ви — власник довгих нігтів, то про вас можна сказати, як про людину стриману, ввічливу, спокійну, поступливу. Коли нігті надміру довгі, це може свідчити про деяку скритність, повільність, недовірливість.
 • Персона з короткими нігтями схильна до контролю і критики, логічна, активна, без затримок реагує на події. Володарі занадто коротких нігтів, як правило, демонструють запальність, прискіпливість, агресію і непримиренність.
 • Якщо у людини короткі нігті на повних пальцях, це може сказати про відсутність успіху в справах, що вимагають спілкування, оскільки подібна персона перетворюється в неприємну і нечемну людину через часті заперечення і критику. У неї може бути слабка пам’ять і здатність до навчання. Але в роботі, що стосується точності, контролю, управління і господарювання специфічні риси характеру особистості дадуть можливість домогтися успіху.
 • Людина з довгими нігтями має протилежні характеристики.
 • Тверді нігті свідчать про міцну кісткову тканину, хороше здоров’я. А це є передумовою для досягнення успіху. Надто тверді нігті, чимось схожі з кігтями, символізують нетерпимість, злість, жадібність до грошей, загострене самолюбство.
 • Нігті тонкі й м’які говорять про те, що кістка теж м’яка, і ця людина схильна до захворювань.
 • Власник коротких нігтів, з нависаючою над ними плоттю демонструє розвинену чуттєвість.
 • Персона з широкими плоскими нігтями, можливо, прагне видати себе за ту, ким насправді не є.
 • Конусоподібні нігті говорять про те, що людина прагне до краси, правди та позитиву.
 • Нігті і по конфігурації, і за зовнішнім виглядом круглі говорять про схильність до захворювань легенів.
 • У здорового нігтя в основі є білувата лунка. Лунка надто велика або її зовсім немає — особистість знервована.
 • Всілякі плями на нігтьовій пластині теж говорять про те, що ця людина нервова, з недостатнім кровообігом.

Тепер ви знаєте, яку важливу інформацію містять в собі кисті рук, а точніше, пальці, нігті, шкіра. Вони можуть повідати не тільки про стан вашого здоров’я, але і про характер і психологічні особливості.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

З яких причин виникають проблеми з легенями і як захистити органи дихання

Жінкам не зажди краще обрати чоловіка-Альфа