in , ,

Пари знаків зодіаку, які не соромляться обманювати одине одного

Ми знаходимо свою другу половинку, закохуємось і одружуємось, свято віримо, що з цією людиною пройдемо через все життя, міцно тримаючись за руки. На жаль, життя не таке легке, як нам здається, і у шлюбі викриваються зради, обмани та брехня.

Як партнери різних знаків не сходяться між собою? Чи можливе таке в реальному житті? Тутка не закликає сліпо довіряти астрології, та все ж цікаво співставити її аргументи з життям реальних людей. Чи працюють вони насправді?

Інформація носить суто інформаційний характер і не гарантує достовірності та вірогідності матеріалів.

Телець і Лев

Мовчазний Телець, який так полюбляє домашні посиденьки, може не зійтися з дещо егоцентричним Левом. Тому останній може піти на зраду, а Телець буде теж зраджувати, бажаючи помсти.

Козеріг та Овен

Обидва знаки — активні люди, які за будь-яку ціну прагнуть досягти своєї мети. Але разом вони не мають спільної мети, не чують аргументів одне одного, а задля свого блага можуть і збрехати.

Близнюки та Риби

Активні Близнюки, які так люблять поговорити, можуть не зрозуміти спокійних Риб, які так люблять тишу. Щоб забезпечити собі мирну атмосферу, Риби підуть на все. А Близнюки шукатимуть для себе інших слухачів.

Сподобалось?

Лікарі радять: 8 надійних засобів від грипу та застуди

“Жінка, яка економить на собі, викликає у чоловіка єдине бажання – заощадити на ній”: чому жінкам категорично забороняється обмежувати себе